![]() |
komentáře uživatele :
Nemám moc ráda vulgarismy v básních...ale tak...v některých případech se to dá pochopit:-D...jj, je to pravda...je to o duševní vyspělosti....;)
Příště si už bude dávat pozor...;)...
k básni....je to omílané téma, ale na druhou stranu to má docela spád a energii;)
k básni....je to omílané téma, ale na druhou stranu to má docela spád a energii;)
Smutné, ale krásné...povídky moc nečtu, ale tahle se mi opravdu líbila;)
Je to přirozená součást života....;)...se změnami jízdních řádů se počítá....:)
a nebo jen pořádně zaprší....a proti vašim proudům poteče nová řeka, která ty balvany odvalí....;)
jaké zakončení života?...hm...
tvá básnička je moc krásnáááá....;)
tvá básnička je moc krásnáááá....;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Amálka z Montmartru [18], Megs [18], Christel [18], Corel [16], jcop [16], Tynka8 [15], Zarathustra [13], Yanishca [10], Lucy [10], konvec [7], ofroad [3], Zamilované Básník [3]» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o colorka :Úžasně praštěná dívčina z Trutnova. :-D Leni, to jméno ti sluší mnohem víc, než mně... ;o)


