![]() |
komentáře uživatele :
Nemám moc ráda vulgarismy v básních...ale tak...v některých případech se to dá pochopit:-D...jj, je to pravda...je to o duševní vyspělosti....;)
Příště si už bude dávat pozor...;)...
k básni....je to omílané téma, ale na druhou stranu to má docela spád a energii;)
k básni....je to omílané téma, ale na druhou stranu to má docela spád a energii;)
Smutné, ale krásné...povídky moc nečtu, ale tahle se mi opravdu líbila;)
Je to přirozená součást života....;)...se změnami jízdních řádů se počítá....:)
a nebo jen pořádně zaprší....a proti vašim proudům poteče nová řeka, která ty balvany odvalí....;)
jaké zakončení života?...hm...
tvá básnička je moc krásnáááá....;)
tvá básnička je moc krásnáááá....;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
prostějanek řekla o mr Scraper :Z neúprosného kritika se vyklubal moc fajn člověk... myslím, že jsme si měli vždy co říct... a doufám, že budeme mít i dál :)...


