65.gif
datum 07.10.2007
ying-yang 36, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 05.05.2008 - 15:24
komentářů8(3.)
taky se mi moc libi :-)
přidáno 05.05.2008 - 15:23
komentářů11(9.)
ja osobně nemam problémy se čtením textu bez háčků a čárek.. :) a takhle si často taky připadam... mimo svět ostatních :o)
přidáno 05.05.2008 - 15:21
komentářů7(6.)
chtělo by se to zamyslet a proplýt záhonky mozkové kůry.. ale na to jsem nějak moc líný :D

a chvalim za napad ;-)
přidáno 02.05.2008 - 00:08
komentářů3(3.)
pěkná
přidáno 30.04.2008 - 07:08
komentářů2(1.)
líbí
přidáno 30.04.2008 - 07:01
komentářů11(6.)
gratis bych snad ještě rozumněl.. ale to druhý asi nebudou mouchy ;-D
přidáno 29.04.2008 - 23:55
komentářů9(1.)
:) tohle se mi moc líbí
přidáno 29.04.2008 - 23:52
komentářů5(3.)
:) maluj... maluj :-) přimíchej do barviček čas a namaluješ něco(někoho) užasného ;-) a třeba i dokonalého
přidáno 29.04.2008 - 23:49
komentářů4(2.)
nic nového ti k tomu asi nevymyslím.. už to bylo řečeno v komentáři podemnou
přidáno 29.04.2008 - 23:42
komentářů7(2.)
tady nějak nevim jak hodnotit.. formou se mi nelíbí ani trochu.. ale nadruhou stranu ty nápady v ní nedovolí hodnotit špatně :-)

Pojedu tam a tam
/a tam taky/
procestuju svět
/celej!/.

Budu zdravit
/úplně/ cizí lidi
a ptát se jich
/jak se máte?/
hodně často.

..tohle se mi tam moc libilo ;-)
přidáno 29.04.2008 - 23:35
komentářů15(7.)
moc pěkné :-)
přidáno 29.04.2008 - 23:16
komentářů11(3.)
:) nezapomeň. a někdy se tam vrať ;) jeslti je to tam vážně takhle hezký, tak by byla škoda se tam znovu nepodívat :)
přidáno 29.04.2008 - 22:58
komentářů2(1.)
stále se mi líbí :o)
přidáno 28.04.2008 - 23:51
komentářů5(1.)
tuhle fotku už tu někdo k dílu použil... ale to nevadi. podle mne povedené. a odcházet? kam bys chodila?

snad jen kousek mimo střed, kam nesměřuje tolik natažených prstů... /fotka/
přidáno 28.04.2008 - 23:40
komentářů4(2.)
podobného násilí by se v dějinách našlo mnoho a mnoho. podle mne existovali i mnohem horší podoby... třeba inkvizice. jenom už není v tak 'čerstvé' paměti..
zpracoval jsi to velmi dobře. snad jen je až moc často opakovan 'hnus':

Hnus, jen hnus,
nic víc, než hnus,
gestapo, Hitler, SS,
prostě hnus a hnus.
přidáno 28.04.2008 - 23:31
komentářů4(2.)
snad časem ocení vysoký obsah vitamínů citronove štavy, co má na ustech místo marmelády ;-) (na marmeládu se slétají vosy... z té by se tak dlouho neradoval)
přidáno 28.04.2008 - 23:27
komentářů4(4.)
Vyborna! ..nevim, co vict napsat.
přidáno 28.04.2008 - 23:21
komentářů4(3.)
chvíli je vozík nahoře, chvíli ne.. ale na faktu, že každý nastoupil do vozíku dobrovolně (a s nadšením) to nic nemění... jen někdo přecenil své schopnosti.
přidáno 28.04.2008 - 23:14
komentářů10(6.)
:) hezká. milá :-)
1 ... 36|37|38|39|40|41|42|43|44|45|46|47|48|49|50 ... 71
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming