komentáře uživatele :

23.05.2008 - 10:47

8(6.)
:o)

23.05.2008 - 10:44

8(4.)
hrozně krásné :-)

22.05.2008 - 17:17

2(1.)
líbí. hodně

22.05.2008 - 15:08

4(4.)
ta první část se četla hezky.. zbytek odbočuje z rytmu.
a s fotkou.. ještě že daruješ tu usměvavou.. zustanou jen pěkné vzpomínky.

18.05.2008 - 23:12

13(7.)
to je prostě povedeny.

18.05.2008 - 18:35

9(2.)
pěkný :) moc

18.05.2008 - 18:27

7(5.)
barva lásky :) jaká to asi je?

17.05.2008 - 18:59

2(2.)
:D eh.. ehm.. Fretce? také jednu znam :o) odkud jsi?

17.05.2008 - 18:56

7(3.)
pěkná :)

16.05.2008 - 23:38

4(3.)
mne na ní nic nechybí :) a moc se mi líbí

16.05.2008 - 23:35

4(2.)
tak teď už ten ubrus není tak nudně bílej ;-)

16.05.2008 - 23:33

4(1.)
:o)

16.05.2008 - 23:32

8(2.)
jejda.. :-) už je opraveno :)

16.05.2008 - 23:19

9(7.)
skvělá :) moc mě nenapadá co víc napsat po předchozích komentářích :)

16.05.2008 - 23:12

3(2.)
:)

15.05.2008 - 18:11

2(2.)
rytmus, rytmus, rytmus.. trošku ujíždí :) kdyby ujížděl pravidělně.. ale takhle se mi zrovna pěkně nečetla. i když špatné to rozhodně není :)

15.05.2008 - 15:38

9(3.)
:) to je hezké :)

14.05.2008 - 18:05

2(2.)
souhlsa s mononoke :)

13.05.2008 - 21:01

3(2.)
:D

13.05.2008 - 07:45

24(19.)
a k čemu by mi bylo vylepšení hodnocení? :o) a díky za komentář ;)