![]() |
komentáře uživatele :
ta první část se četla hezky.. zbytek odbočuje z rytmu.
a s fotkou.. ještě že daruješ tu usměvavou.. zustanou jen pěkné vzpomínky.
a s fotkou.. ještě že daruješ tu usměvavou.. zustanou jen pěkné vzpomínky.
skvělá :) moc mě nenapadá co víc napsat po předchozích komentářích :)
rytmus, rytmus, rytmus.. trošku ujíždí :) kdyby ujížděl pravidělně.. ale takhle se mi zrovna pěkně nečetla. i když špatné to rozhodně není :)
a k čemu by mi bylo vylepšení hodnocení? :o) a díky za komentář ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
veronika řekla o Adrianne Nesser :anett.. neskutecne si vazim ty duvery, co ke mne mas..ses hezka,chytra,uprimna holka..co ma svy pravy nazory a skvelou poezii plnou lasky, porozumeni, zivota..delas to dobre..bud ty..protoze takhle ses nejlepsi.. sem rada, ze te znam..**


