![]() |
komentáře uživatele :
balenou pistolí černou
kterou tě Jiří tíží
připravil chvilku pernou
myšlenky kolem víří
však nedej na jeho radu
a hoď se do nálady
to sdělení má jednu vadu
pistol je z čokolády ;-)
kterou tě Jiří tíží
připravil chvilku pernou
myšlenky kolem víří
však nedej na jeho radu
a hoď se do nálady
to sdělení má jednu vadu
pistol je z čokolády ;-)
sny jsou možna prazdnota.. ale bez nich by byl život prázdnější.
na mne je to až moc rozkouskovany.. dohromady v tom nic moc nevidim.
začátek mi připomněl jednu písničku o bílé :o) ze včelích medvídků :D možna trošku předělaná.
to je podle mne hodně povedeny. spravně depresivní. jak někdo použil 'zatuchlé'. asi to bude také tim, že neřešim pravopis.. tak nevim, kde sou ty nesrovnalosti o kterých píší v komentech. a ten konec.. at si každy pochopi jak chce, co se na jakých šňůrách houpalo.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
derrry řekla o Lea Aura :Pět let spolubojovnice v blbárně. I když se teď naše cesty rozešly, občas se spojí :-) Třeba tady...


