350.gif
datum 24.05.2008
ying-yang 41, muž, maringotka
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 01.03.2009 - 20:08
komentářů1(1.)
vzrušující...
přidáno 01.03.2009 - 19:51
komentářů6(3.)
fetovala si někdy??protože je to hodně dobrý...
přidáno 01.03.2009 - 19:46
komentářů11(6.)
mohu jenom souhlasit,je to pěkně zpěvně napsáno
přidáno 01.03.2009 - 19:41
komentářů2(1.)
a kdo píše tenhle komentář?ten kdo ho už před chvílí napsal?psal už tohle někdo?
schizofrenije
tady bubnuje
do klávesnice
hadršrot:-)
přidáno 01.03.2009 - 19:30
komentářů4(2.)
kriste pane
přidáno 01.03.2009 - 19:29
komentářů3(2.)
shořelý les zůrodňuje..
je tam spousta hezkejc obratů, ale tim ti fakt nechci lézt do prdele,prostě se mi to líbí
přidáno 01.03.2009 - 19:27
komentářů3(1.)
nemám nic a vemte mi klidně i to...
to je blues
je to skvělý,lidi to asi nechápou
přidáno 20.02.2009 - 14:26
komentářů2(1.)
tak to je pecka.taková nehmatatelná,fakt hezká!!
přidáno 20.02.2009 - 14:11
komentářů5(5.)
láska shoří rychle jako vata,tak si ji rychle strč do uší a ostatní neposlouchej
přidáno 10.02.2009 - 00:29
komentářů4(3.)
Ty hezký výrazy jsou totiž moje:-), a ty ostatní jsou kámoše.To jsme napsali po příchodu z hospody po 5 pivech, takže toto dílo považuji celkem za nevalné.
přidáno 10.02.2009 - 00:24
komentářů3(2.)
Tak to je pravá pocitová!
přidáno 10.02.2009 - 00:21
komentářů1(1.)
na nadražích se dějou věci:-)
přidáno 10.02.2009 - 00:10
komentářů4(4.)
To jsem si od Holana vzal pouze název básně, tu jeho báseň jsem nečetl, abych jí pak podle toho nezkreslil.
přidáno 07.02.2009 - 14:12
komentářů15(11.)
pěkný
přidáno 07.02.2009 - 13:53
komentářů4(3.)
Nevim jestli jsou to básně,ale první verš je verš,celkově je to skvělý...i cesta může bejt cíl,to je pro mě ten nejlepší způsob prožití života..ostatní ať jdou nakupovat:-)
přidáno 23.01.2009 - 23:58
komentářů4(2.)
No vidiš to...jsi úžasná!
přidáno 19.01.2009 - 14:51
komentářů8(7.)
děkuju, je to pouhej nadhled
přidáno 19.01.2009 - 14:29
komentářů5(3.)
Je to zřejmě o kocovině?Jakej je ostravar?Na naší plzínku zřejmě nemá:-) Hezký
přidáno 12.01.2009 - 19:48
komentářů23(2.)
Ve čtrnácti tohle napsat? Úchvatné!
přidáno 12.01.2009 - 19:22
komentářů3(1.)
Hezká, velice pozitivní, budu si ji číst každý den!
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming