168.gif
datum 19.12.2007
ying-yang 59, žena, Plzeň
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 19.03.2008 - 15:07
komentářů4(1.)
Páčí sa mi....
nič viac..... prepáč:-)
přidáno 19.03.2008 - 15:06
komentářů2(1.)
poháry a slzy...,
koho tedy co mrzí??
Kapky padají do dlaní
směrem k dalšímu svítání....
přidáno 17.03.2008 - 07:04
komentářů6(1.)
sugestivněvykreslené v slovech.. obrázek k tomu pasuje dokonale!
přidáno 16.03.2008 - 09:08
komentářů14(2.)
Je to hezké, až trošku se musím smát,
jak virtuálně umíš mít rád:-)
přidáno 15.03.2008 - 19:11
komentářů7(1.)
Půvab vzpomínek se v růži křehce skryje,
když verše jak paprsky se derou přes oblak tvé melancholie.
A nad čelem tvým září jemně zlatá aurolea,
jak křídla spásy, jež z hlouby velikonoc pro Lásku vyletěla.
přidáno 15.03.2008 - 15:39
komentářů2(1.)
V dlaních držíš vzpomínky jak živou vodu,
tvá Zpověď zaslouží si přes 100 bodů:-)
moc hezké a hloubkové!
přidáno 14.03.2008 - 18:34
komentářů9(1.)
Velmi pěkné!!!100*
přidáno 14.03.2008 - 06:51
komentářů4(1.)
Trošku morbidní:-),
ale vtipně napsané!
přidáno 13.03.2008 - 16:44
komentářů7(1.)
Tak já teď nevím - mám chválit,.... nemám chválit.......,
tak to řeknu takhle: Ne! Nemohu neříct, že by to nebylo nepěkné! Z toho nezpychneš, viď:-o)))
přidáno 12.03.2008 - 08:38
komentářů6(1.)
Běh ročních dob
nám svůj zákon káže,
když odkvétáme,
tak víc a víc
duše naše
obsah ukáže.
Máš pravdu- jsme luční květy
a ty- jsi - básník!
přidáno 11.03.2008 - 06:34
komentářů7(2.)
Tak to je překrásné!!!
Klidně buď takhle sentimentální častěji.....
přidáno 10.03.2008 - 06:54
komentářů3(1.)
Šlépěje tvé se nad zemí vznáší ještě,
po obchůzce tvého území...
Au! Au!, již třísku drží kleště!
teď s díkem poklekám v tvém zázemí.
přidáno 09.03.2008 - 06:44
komentářů2(1.)
Moc hezky ztvárněné!!!
Ne! V srdci nejsi kamenem! Jen toužíš říci: "Tady jsem!!"
pootevřenými dveřmi se dá odejít, ale i.... přijít...,
to riziko za to stojí!!- srdce rozeznít, žár najít!:-)
přidáno 09.03.2008 - 06:35
komentářů6(2.)
To je fakt, Vereno, vystihlas to v jedné větě:-o)) a Díky !!!
přidáno 08.03.2008 - 13:39
komentářů7(7.)
Opožděně děkuju!
Ten podtext byl míněn skutečně dost vážně!
přidáno 07.03.2008 - 07:52
komentářů10(1.)
Možná, když "něžných citů vábení" kouzlo své již ztratilo,(nebo né?)
možná tam srdce přítomno vůbec nebylo,
a tak není ani ztracené.....:-)
přidáno 06.03.2008 - 14:42
komentářů4(1.)
"Nadýchané"(jako pěna capuccina) a krásné!!
přidáno 06.03.2008 - 10:55
komentářů5(5.)
Milá Ali..., přesně tak to opravdu je! A děkuju!
přidáno 05.03.2008 - 14:07
komentářů4(1.)
Není potřeba touhy,
tvůj otisk v srdci je dlouhý!
Když tvé přání nezmizí v dál,
tvůj talent roznítí
třeba sám úsměvů král:-)
(na cestu jiným posvítí)
přidáno 05.03.2008 - 09:39
komentářů7(1.)
Ano! Rozumím, souhlasím. Pěkně vyjádřeno!
To je ten druh "závisti" smíšené s obdivem, úctou a... touhou po tomtéž..., viď?
1 ... 29|30|31|32|33|34|35|36|37|38|39|40|41|42|43 ... 47
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming