![]() |
komentáře uživatele :
poháry a slzy...,
koho tedy co mrzí??
Kapky padají do dlaní
směrem k dalšímu svítání....
koho tedy co mrzí??
Kapky padají do dlaní
směrem k dalšímu svítání....
Je to hezké, až trošku se musím smát,
jak virtuálně umíš mít rád:-)
jak virtuálně umíš mít rád:-)
Půvab vzpomínek se v růži křehce skryje,
když verše jak paprsky se derou přes oblak tvé melancholie.
A nad čelem tvým září jemně zlatá aurolea,
jak křídla spásy, jež z hlouby velikonoc pro Lásku vyletěla.
když verše jak paprsky se derou přes oblak tvé melancholie.
A nad čelem tvým září jemně zlatá aurolea,
jak křídla spásy, jež z hlouby velikonoc pro Lásku vyletěla.
V dlaních držíš vzpomínky jak živou vodu,
tvá Zpověď zaslouží si přes 100 bodů:-)
moc hezké a hloubkové!
tvá Zpověď zaslouží si přes 100 bodů:-)
moc hezké a hloubkové!
Tak já teď nevím - mám chválit,.... nemám chválit.......,
tak to řeknu takhle: Ne! Nemohu neříct, že by to nebylo nepěkné! Z toho nezpychneš, viď:-o)))
tak to řeknu takhle: Ne! Nemohu neříct, že by to nebylo nepěkné! Z toho nezpychneš, viď:-o)))
Běh ročních dob
nám svůj zákon káže,
když odkvétáme,
tak víc a víc
duše naše
obsah ukáže.
Máš pravdu- jsme luční květy
a ty- jsi - básník!
nám svůj zákon káže,
když odkvétáme,
tak víc a víc
duše naše
obsah ukáže.
Máš pravdu- jsme luční květy
a ty- jsi - básník!
Šlépěje tvé se nad zemí vznáší ještě,
po obchůzce tvého území...
Au! Au!, již třísku drží kleště!
teď s díkem poklekám v tvém zázemí.
po obchůzce tvého území...
Au! Au!, již třísku drží kleště!
teď s díkem poklekám v tvém zázemí.
Moc hezky ztvárněné!!!
Ne! V srdci nejsi kamenem! Jen toužíš říci: "Tady jsem!!"
pootevřenými dveřmi se dá odejít, ale i.... přijít...,
to riziko za to stojí!!- srdce rozeznít, žár najít!:-)
Ne! V srdci nejsi kamenem! Jen toužíš říci: "Tady jsem!!"
pootevřenými dveřmi se dá odejít, ale i.... přijít...,
to riziko za to stojí!!- srdce rozeznít, žár najít!:-)
Možná, když "něžných citů vábení" kouzlo své již ztratilo,(nebo né?)
možná tam srdce přítomno vůbec nebylo,
a tak není ani ztracené.....:-)
možná tam srdce přítomno vůbec nebylo,
a tak není ani ztracené.....:-)
Není potřeba touhy,
tvůj otisk v srdci je dlouhý!
Když tvé přání nezmizí v dál,
tvůj talent roznítí
třeba sám úsměvů král:-)
(na cestu jiným posvítí)
tvůj otisk v srdci je dlouhý!
Když tvé přání nezmizí v dál,
tvůj talent roznítí
třeba sám úsměvů král:-)
(na cestu jiným posvítí)
Ano! Rozumím, souhlasím. Pěkně vyjádřeno!
To je ten druh "závisti" smíšené s obdivem, úctou a... touhou po tomtéž..., viď?
To je ten druh "závisti" smíšené s obdivem, úctou a... touhou po tomtéž..., viď?
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.


