![]() |
komentáře uživatele :
Moc pěkné, i když vzhledem k přicházejícímu podzimu a momentálnímu počasí........... no, prostě.... osobité:-)
Děkuju! Ano, komenty "mého milého nostalgika" vždy moje verše s přehledem trumfnou (i když vím, že to nemá v úmyslu, ale je to tak!:-) a mě to těší!!!
panoráma sloupoví gotiky ti přináší odpovědi, naslouchej........
Moc hezky napsané, ač já tam stále vidím... v té tmě veliké světlo, které prochází zkouškami, aby sílilo a sílilo... Oni už "tam nahoře" moc dobře vědí, proč a nač:-)
Díky moc a jsem překvapená. Včera jsem myslela, že je moc špatná a nikomu se nelíbí, proto jsemji smazala. Přitom jsem ji psala s tak pozitivními pocity, jako už dlouho ne......
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Ramona» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
kmotrov řekl o Homér :Nebál bych se s ním vyrazit někam daleko mimo civilizaci, nenechal by mě ve štychu.


