...
přidáno 29.09.2007
čteno 2564(20)
posláno 0
Připít si z hříchem, se slůvky si tiše hrát,
dusit se smíchem, pod tebou láskou tát.
Líbat se pod lampou snad tisíckrát.
O lásku, o tu se musíš stále prát!

Bezmezně jsem ti ji dávala
a z duše radostí plakala.
Usínala s tebou šťastná až k ránu,
teď do svědomí každý den si sáhnu.

Láska se nedá jen tak hrát,
když do očí musím se ti podívat!
Vzpomínám jak tvoje srdce pro mne bilo
a kousek tebe se ve mně uhnízdilo.
Komentáře zakázány autorem díla.
Kousek Tebe : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů

Následující dílo autora : Slíznu si ze rtů
Předchozí dílo autora : Neznámá souhvězdí

» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Nikytu řekla o Tom Cortés :
Pan Textař, a taky skladatel a zpěvák. Je znát, že je z oboru a umí. Píše velmi dobře a nápaditě. I jeho písně jsou dobré. Rozhodně stojí za pozornost. Doporučuji. ;-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming