|
30.5.2008 ... zase po delší době jsem něco vyplodil ...
|
Už z našich lodí stávají se vraky
Jdeme ke dnu
Já
A ty taky
Za námi cesta daleká
Už do boků nám zatéká
Míjely se
Moje s tvojí bárkou
Ty pod Jižním křížem
A já pod Polárkou
Jednou se na dně setkají
Navěky splynou potají
Jdeme ke dnu
Já
A ty taky
Za námi cesta daleká
Už do boků nám zatéká
Míjely se
Moje s tvojí bárkou
Ty pod Jižním křížem
A já pod Polárkou
Jednou se na dně setkají
Navěky splynou potají
s (ně)jednou lodí se minem
a hned za dalším rohem
s jinou(jinými) se srazíme
a hned za dalším rohem
s jinou(jinými) se srazíme
To je nádhera! Zrovna včera jsem totiž byla na dně... na dně Džbánu:-) Miluju, když jsou v básni lodě, vraky, cesty a tak.....
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Vraky : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Zavolejte psychiatra
Předchozí dílo autora : Rozměr vesmíru
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
DDD řekl o loner :vážím si lonera. Je mi sympatický jeho jasný názor a vystupování, které má styl :-)

