Inspirována Petrarchou (Sonety Lauře), píši sonety svému.. řekněme neoblíbenému učiteli matematiky. Psáno přímo v hodině (pro inspiraci) a s obrovskou nadsázkou a neuvěřitelně krkolomnými rýmy, proto upozorňuji, že slouží pouze k pobavení. Sice mého učitele neznáte, ale jistě si tam najdete i toho svého. ;-)
počet děl7
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
přidáno 29.05.2008
hodnoceno 5
čteno 2002(22)
posláno 0
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
přidáno 30.05.2008
hodnoceno 5
čteno 1597(16)
posláno 0
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
přidáno 03.06.2008
hodnoceno 6
čteno 1551(15)
posláno 0
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky (zv. Cipísek) z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
přidáno 04.06.2008
hodnoceno 7
čteno 3522(14)
posláno 0
..další díl sonetů pro mého učitele matematiky.. Tenhle moc nemusím, ale do řady prostě patří ;-)
přidáno 05.06.2008
hodnoceno 5
čteno 6170(18)
posláno 0
..další učitelský sonet.. raději beze jména aneb jak mi přeskočilo ;-)
přidáno 06.06.2008
hodnoceno 10
čteno 2583(18)
posláno 0
..další učitelský sonet.. když je v pátek dvouhodinovka matiky..;-)
přidáno 07.06.2008
hodnoceno 4
čteno 1793(18)
posláno 0
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Dívka v modrém řekla o milancholik :
je v mém srdci ať už s ním, či bdím... pořád nevím, kde se stala ta úplně největší a nejposlednější chyba.. Ale asi o tom život je.. ach ty texty ach ty melodie... při tech vážně srdce prudce bije...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming