|
Inspirována Petrarchou (Sonety Lauře), píši sonety svému.. řekněme neoblíbenému učiteli matematiky. Psáno přímo v hodině (pro inspiraci) a s obrovskou nadsázkou a neuvěřitelně krkolomnými rýmy, proto upozorňuji, že slouží pouze k pobavení. Sice mého učitele neznáte, ale jistě si tam najdete i toho svého. ;-)
|
|
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
|
|
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
|
|
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
|
|
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky (zv. Cipísek) z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
|
|
..další díl sonetů pro mého učitele matematiky.. Tenhle moc nemusím, ale do řady prostě patří ;-)
|
|
..další učitelský sonet.. raději beze jména aneb jak mi přeskočilo ;-)
|
|
..další učitelský sonet.. když je v pátek dvouhodinovka matiky..;-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)

