

DDD: Pokud byla myšlena hned od tebe parabola(literatura) ok, pak jsem ji používal a používám dost, ale nikdo to nechápe. Je lepší napsat rovnou to, co to je :)
Neříkám, že to není dobrý, jen já jsem trošku divnej asi :)
Neříkám, že to není dobrý, jen já jsem trošku divnej asi :)


Morfeus: To by mi přišlo ukrutně laciný. Právě proto, že by to kdekdo čekal. Já radši náznak, než ceduli jak vrata. Dík za nakouknutí :)


Nahradil bych třeba koně Jednorožci (nebo lidskými otroky)a bylo by to pro mě lechtivější téma :)


Počkat. Mate mě ten Slabikář... Protože to celé nějak nesedí. Moc prvků v tom totiž nevidím.


NoWiš : nadšení, toužící po něčem, očekávající s napětím. Nádhera. Ty žiješ láskou ! Paráda. Děkuji.


Mlčeti Zlato : ta se mi líbí, ano myšlenka vyjařena suprově. Děkuji.


Jéé. To je pěkné. Úplně tě vidím v devětaosmdesáti, jak sedíš napůl hluchý s nohama ve škopku, mažeš si kolena a drbeš se na hlavě, hledáš vlasy a přitom vzpomínáš nad nalezenými erotickými básněmi na své lásky a dobrodružství. Nad takovými verši se bude mile vzpomínat, komu byly zamýšleny. Jsou dobře napsané.


Sasanka: Tak to jsem moc rád, květinko! Je to taková ptákovinka, co jsem napsal do komentíku kdesi jinde. Rozhlédni se u mne, třeba i v zápiscích. Možná ti ještě něvo padne do oka! :-)


To je vácheň člověče :D Moc ráda jsem četla a potěšilo, taky snílka ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severka řekla o Lizzzie :Malá zářivá slunečnice, která píše duhovou poezii...která ráda tancuje v dešti...a po kapsách schovává lízátka a bublifuk...;) ;) ;)