podobná díla k Kousek nebe


Jedna z mých osobnějších...
přidáno 26.05.2010
hodnoceno 12
čteno 1740(29)
posláno 0
Hoodně osobní a dooost čerstvé...jedna z mála co je věnováno...Bambulce...
přidáno 07.03.2009
hodnoceno 7
čteno 1876(18)
posláno 0
přidáno 20.11.2008
hodnoceno 8
čteno 1577(38)
posláno 0
Snad trochu ke cti podzimu,ale není to skoro vůbec o něm...zase se v tom motá moc dalších efektů...jako letní vzpomínky atp....Snad se bude líbit a najde pochopení :-)
přidáno 20.09.2008
hodnoceno 4
čteno 1806(18)
posláno 0
co je sen? a co realita? :) ani se mi nechce věřit, že jsem na psance od listopadu nevložila jedinou báseň, tak tu máte jednu pro radost:) snad někoho potěší...*
přidáno 27.02.2010
hodnoceno 8
čteno 2295(41)
posláno 0
přidáno 02.12.2008
hodnoceno 12
čteno 2125(33)
posláno 0
přidáno 07.04.2008
hodnoceno 10
čteno 1867(25)
posláno 0
Napsaná 21.března 2011 :)
přidáno 11.04.2011
hodnoceno 7
čteno 1490(23)
posláno 0
Bez rýmu. Z reality. Průběh lásky.
přidáno 06.05.2011
hodnoceno 8
čteno 1832(22)
posláno 0
... ;) ....
přidáno 12.11.2009
hodnoceno 9
čteno 2054(23)
posláno 0
přidáno 10.01.2010
hodnoceno 6
čteno 1778(18)
posláno 0
přidáno 07.09.2009
hodnoceno 8
čteno 1715(14)
posláno 0
trošku mě zarazilo, že můžu přidat jen jedno dílo za den =D a to jsem vás chtěla zahltit =) no nic...tohle je docela nedávný počin =)
přidáno 16.07.2009
hodnoceno 4
čteno 1545(17)
posláno 0
...pod tíhou slunce a lehkých drinků...
přidáno 28.04.2009
hodnoceno 8
čteno 2036(30)
posláno 0
jenom drobnost napsaná uprostřed noci v jeho náručí.. =)
přidáno 21.05.2011
hodnoceno 10
čteno 1501(24)
posláno 0
Ave Sapkowski, Ave Wiedzmin
přidáno 20.04.2008
hodnoceno 3
čteno 1750(14)
posláno 0
i když není zas až tak svatý... :)... ale "dnes už to nebolí" :)
přidáno 24.06.2008
hodnoceno 10
čteno 2227(49)
posláno 0
přidáno 02.05.2009
hodnoceno 2
čteno 1776(17)
posláno 0
celkem dlouhá doba. inspirovala mě malvína, rozvázala ta zamotaná slova. jako vždy. moje sedmikráska. vždycky záchraná ruka. setkání u Myšáka a to její obejmutí, které zahání všechno černý v hlavě. miluju.*
přidáno 14.02.2010
hodnoceno 6
čteno 1619(25)
posláno 0
Cosi.
přidáno 24.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1649(28)
posláno 0
1|2|3|4|5

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming