|
|
|
... lásko, přeji si jen tebe...
|
|
|
|
bez anotace
|
|
Nevim, zda je to basen... a nevim, jestli se to stalo... ale kdybych mohla... byla bych prorokem...
|
|
HD - prokletí a požehnání, očistec a ráj... Osvobození.
|
|
.....a byla jsem to já , kdo to vycítil jako první ......
|
|
prostě jsem se urvala ze řetězu:)
|
|
Jen taková kratochvilná hloupůstka v odstínech starorůžové.
|
|
|
|
|
|
při hodině literatury jsem se věnovala literatuře....ovšem trochu jinak než bych měla:)
|
|
|
|
poděkování za jednu milou návštěvu v Říši snů a pohádek
|
|
...
|
|
nazí a bosí...
|
|
omylem smazána...opět obnovena...protože prostě má pro mě momentálně mnohem větší význam...omluvte mě:)))
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Lasak řekl o Cecidit angelus :Chcete vědět, co vám dá tato stránka? Podívejte se na tuhle slečnu. Sice nedokážeme vytvořit talent, ale talent, který máte vám zde dokáží rozvinout do takové míry, že z vás mohou být úžasní psanci. Stručně řečeno. Tahle slečna je otevřená konstruktivní kritice do takové míry, že už teď píše perfektní díla.

