podobná díla k Mé lásce


Vím, že bych se neměla ani pokoušet shazovat před vámi svojí vlastní tvorbu, taky nechci aby to tak vypadalo, jenom chci říct, že se vám tahle báseň bude možná zdát trochu jako klišé, ale pro mě je to něco víc a v tuhle chvíli mně ani moc nezáleží na vašem názoru. V každém případě za ně stejně děkuji.
přidáno 12.11.2011
hodnoceno 86
čteno 3304(106)
posláno 0
Chtěli byste se dotknout prsty nahého těla svých snů. A je dobře, že to chcete.
přidáno 23.11.2009
hodnoceno 23
čteno 2556(34)
posláno 0
No co...
přidáno 19.12.2011
hodnoceno 17
čteno 1472(25)
posláno 0
přidáno 28.09.2012
hodnoceno 10
čteno 1639(15)
posláno 0
přidáno 17.10.2011
hodnoceno 3
čteno 2189(13)
posláno 0
hm. Věnována P.
přidáno 24.10.2009
hodnoceno 8
čteno 1844(35)
posláno 0
Toulal jsem se sám večerní Plzní a myslel na někoho, kdo pro mne stále moc znamená, když tu mne napadla tahle něžná básnička! Hned jsem ji té milé osůbce poslal jako SMS a později i e-mailem do Plzeňského deníku do rubriky "čtenář - reportér ". Tam spíše jen tak z legrace, ale oni ji 19.1. 2007 skutečně otiskli i s několika pochvalnými slovy! Snad se bude líbit i vám...
přidáno 19.12.2007
hodnoceno 26
čteno 2541(35)
posláno 1
přidáno 03.02.2011
hodnoceno 7
čteno 2715(29)
posláno 0
Vyznání!Obrácený!Kéž bych ho opravdu odehnala a on by opravdu plakal...Přeskakuju,je to divný...třeba pochopíte :-)
přidáno 13.01.2009
hodnoceno 7
čteno 1742(22)
posláno 0
Beze slov/ milovanému - není co dodat
přidáno 04.05.2011
hodnoceno 6
čteno 2273(24)
posláno 0
byla upřímná a věnovaná...člověku, kterej patří k nejlepším lidem, který jsem kdy potkala...kterýho mám hrozně ráda....ale nakonec to dopadlo jinak...klasika =)
přidáno 24.06.2010
hodnoceno 6
čteno 1760(17)
posláno 0
...
přidáno 27.01.2009
hodnoceno 10
čteno 1913(19)
posláno 0
a začnu věřit pohádkám, aspoň na tu chvilku
přidáno 04.07.2011
hodnoceno 4
čteno 2115(26)
posláno 0
Kdepak je to jaro?
přidáno 05.02.2013
hodnoceno 14
čteno 1507(22)
posláno 0
Dávno zmizely časy "pohanů" i jejich Bohyně,ženského principu v člověku..
přidáno 21.02.2014
hodnoceno 8
čteno 1969(17)
posláno 0
stále to bolí a vrací se...
přidáno 25.04.2015
hodnoceno 15
čteno 1209(16)
posláno 0
nebo-li Osudová Žena
přidáno 31.12.2007
hodnoceno 6
čteno 1707(23)
posláno 0
Přečtení jistého dílka probudilo ve mně snílka, koment na Míru jsem šil, teď na dílko povýšil! ;o)))
přidáno 07.06.2009
hodnoceno 11
čteno 2051(27)
posláno 0
1|2|3|4|5

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming