nobody
datum 25.07.2010
ying-yang 70, muž
mailbox
děl 2
komentářů 4/3

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 27.07.2010 - 13:18
komentářů3
Myslel jsem že tady najdu nějake LutzXXX, a ono nic :D Ale čte se to docela dobře :) Nicméně pokud budeš i další své básně nazývat xxx, číst je nebudu, vybírám si i podle názvu - tohle zaujalo, ale jen jednou...
přidáno 25.07.2010 - 15:21
komentářů3
Absence názvu u mojich básní, je interaktivní prostor pro čtenáře, aby si je pojmenoval sám. Nikoho k tomu samozřejmě nemohu nutit :-).
přidáno 25.07.2010 - 15:13
komentářů3
Proč tahle básnička nemá název? Mě třeba napadá "Běh životem". A to podotýkám, že poezii nerozumím a moc ji nečtu. Tohle veršování ale má svůj smysl a s jakýmkoliv názvem by rozhodně básnička působila lépe.
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :
Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming