![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Myslel jsem že tady najdu nějake LutzXXX, a ono nic :D Ale čte se to docela dobře :) Nicméně pokud budeš i další své básně nazývat xxx, číst je nebudu, vybírám si i podle názvu - tohle zaujalo, ale jen jednou...
Absence názvu u mojich básní, je interaktivní prostor pro čtenáře, aby si je pojmenoval sám. Nikoho k tomu samozřejmě nemohu nutit :-).
Proč tahle básnička nemá název? Mě třeba napadá "Běh životem". A to podotýkám, že poezii nerozumím a moc ji nečtu. Tohle veršování ale má svůj smysl a s jakýmkoliv názvem by rozhodně básnička působila lépe.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)


