![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Každý, kdo se v tvém věku projevuje tvořivě je předem odsouzen k pochvale. Při psaní nechvátej. Vracej se do nálady a pak to teprve pojmenuj. Hodně zdaru.
cambry: Fakt 14 let? Dost dobrý. Taková moudra jsem já pochytil až někdy před třicítkou. Dobrý, dobrý. Souhlas s ostatními.
Hluboká poklona. Souhlasím s předchozími komentáři. Vítej mezi psanci a udrž si svou invenci.
Cambry dávám ti za toto dílo 120 bodů za sta!! Jestli je ti 14 let tak tě moc prosím udrž si v sobě teto slova.Toto je totiž tvůrčí postoj a napříč tomu ,že bude časem podroben nejedné zkoušce a možná občas padneš na hubu. tak tohle je učiněná mantra pro opětovné postavení se zpět na nohy.Ahoj a vítej sokole.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!


