komentáře k dílům uživatele :

04.07.2023 - 00:28

6
Zajímavá...

02.07.2023 - 21:16

7
Sasanka: Děkuji,vlastně jsem to napsal jako odpověď.
A děkuji moc.

02.07.2023 - 20:21

7
Parádní atmosféra,gramatiku u tebe už dávno neřeším ;) Takhle na večer příjemné počtení!

02.07.2023 - 13:10

6
Psavec: Díky

02.07.2023 - 12:52

6
Zlatavé vlny pro radost.

02.07.2023 - 11:36

10
koiška: Děkuji

02.07.2023 - 11:36

8
Hledač 01: Díky

02.07.2023 - 01:38

10
Cítím její vůni v tvé básni.

01.07.2023 - 23:03

8
Pohodička..klídek, říká můj kamarád. :)

01.07.2023 - 22:55

8
Rána jsou pro mě odjakživa příšernost. Tvoje psané ráno zní tak nějak příjemné.

01.07.2023 - 22:53

8
Krásně, pomalu a s rozvahou.

01.07.2023 - 21:39

10
Koala: Díky. Koruna byla jako úl.

01.07.2023 - 21:29

10
Pěkný.
Voní až sem.

01.07.2023 - 08:48

10
Hanulka: Děkuji,

01.07.2023 - 07:55

10
Lípy voní nádherně, omamná vůně léta....

30.06.2023 - 15:12

10
Psavec: Díky ta vůně je nepopsatelná

30.06.2023 - 15:11

10
Gora: Děkuji.
Dnes ráno jsme dělaly pořadek ve školním dvoře a ty lipi byly jak úl je napsana v rychlosti z auta

30.06.2023 - 15:00

10
Pěkně voňavá.

30.06.2023 - 14:35

10
Včera jsem šla pod rozkvetlou lípou a nasála tu vůni...
Oprav si: Vůně se vpíji do kůže - Vůně se vpíjí do kůže

29.06.2023 - 18:58

9
Dobrý.
Nějak se tu rozmnožily kosy s kosy... :)