![]() |
komentáře k dílům uživatele :
slečinky s košíčky naditými očekáváním...ach, být tak o pár let nerozvážnější, to by se to řádilo
Trochublázen: Dík za přečtení.Vždy jen tak píši,začatek a konec je něčím dán ,vždy jak rychle to příjde tak i odejde
Sasanka: Díky za přečteni,leta jsem vstával sednul na kolo 17km do práce .Do sluchatek radio.
Moje řeč, hlavně pomalu. Za mlada jsem si pouštěla Elvise,abych vstávala pozitivně a zvesela. Po ránu mám pohled vraha :D
Jsou rána vlídná i rána zlá ,
snad podle toho,
kdo jak si je udělá...
snad podle toho,
kdo jak si je udělá...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Kleriska.KX řekla o Werena :Nadpozemsky krásná, neobyčejně obyčejná. Tělem i duší.. Jsi.


