![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Sasanka: Včera jsem napsal jednu na traktůrku když jsem byl koním pro krmeni,takže .Nevím co mi cvrnklo do nosu..
Takto by to žádná baba nenapsala a od tebe bych zrovna takovýhle počin nečekala. Tak mě zajímá, kde že si se to zrovna toulal a co ti po cestě cvrnklo do nosu?!
Sasanka: Díky,mák má hodně vápniku.
Vždy něco napiši při kydání koním,to bude ten čpavek..
Vždy něco napiši při kydání koním,to bude ten čpavek..
Osm hrubek a fatamorgána jako prase :D Jinak docela pěkná představa i když mák já nerada ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
kmotrov řekl o Homér :Nebál bych se s ním vyrazit někam daleko mimo civilizaci, nenechal by mě ve štychu.


