![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Co dodat,této básni dobře rozumím,jen z opačného pohledu,nikdy jsem nepochopil proč studení lidé podchlazují teplá srdce až zchřadne člověku duše,krásná báseň.hodně lásky
Obraz je ostrý,člověk se vcítí do role té ženy.Dobrá báseň proti násilí.
Nevím, čím to je, ale většina děl v této sekci je jak adaptace Padesáti odstínů (nevím čeho). No tak! Erotika/sex bez citů a city bez erotiky/sexu? Co když někteří lidé hledají něco víc? Jenže v tomhle světě, i když nakoukneš do nejzapadlejších koutů, nenajdeš nic lepšího...i když upřímného, ale "pevně a bez náznaku soucitu". A když tak přemýšlím, vyznívá to jako trochu socialistická báseň - motivy továren a sexu? Už chybí jen grupáč a máme i kolektivismus!
Je mi tý holky strašně líto. A ještě víc proto, že doma to asi taky nemá lehký.
Moc mi to nepřipadá jako - “básně/erotika,sex” - je to prostě smutný...
Moc mi to nepřipadá jako - “básně/erotika,sex” - je to prostě smutný...
Až do teď jsem na anděly nevěřil,mám se ohlédnout?Vám děkuji za cit pera podobného malířově štětci.
A přesto Nás právě smrt často svou bolestí probouzí a v slzách se někdy zrodí život,který i kmotra smrt sleduje s úctou.
v té třetí sloce normálně zazněla Umbrtka! A tak to mám rád, jako lavička někde na nádraží.
Jinak přijde mi ta báseň jako nevydařený večer - na začátku spousta touhy a na konci morální kocovina.
Jinak přijde mi ta báseň jako nevydařený večer - na začátku spousta touhy a na konci morální kocovina.
Mocinky krásné dílo, které mi svým duchem hned zvedlo poněkud pochmurnou náladu. Děkuji Ti za to :-):-):-)
Hodně smutný, hodně dobrý...úplně jsem se do toho vžil...ta bezmoc...ta bezmoc...bezmoc.
Ty božské omyly a lidské výkřiky. Někdy mám pocit, že svět není složený z ničeho jiného a tahle báseň je otázkou i odpovědí.
Veľmi pekná, najviac sa mi páč tretia strofa. Vitaj medzi nami. :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Voděnka» narozeniny
SAM A EL [13], Pavel Zikmund [10]» řekli o sobě
wojta řekl o "Autor"sám :Nemám rád, když mě nutí, dělat něco z chutí. To se mě právě stalo, že chci vložit další ,,dílo" a hle, nejde to. Nejsem dosti aktivně kritický a počet vložených děl, začíná převyšovat počet kritik. Jistě, mohl jsem to přejít mlčky, zkritizovat nebo pochválit jiného autora- autorku, mohl jsem .... . Ale to se neslučuje s mým naturelem, avšak dříve, než-li začnu pěnit, bych se měl zeptat sám sebe k čemu to všechno vlastně je ? Někdo moudrý napsal, že inteligenci nelze jednoznačně definovat, ale je to zhruba stav přizpůsobení se lidem, kteří nebyli ochotni se přizpůsobit. Je to věc názoru, ale abych dostál pravidlům, budu kritizovat - sám sebe. Pravidla to nezakazují, navíc já se dostatečně znám natolik, abych věděl, co si mohu jako kritik k sobě, jako autorovi dovolit, mohu se proto plně opřít do významu díla, které jsem jako autor napsal a které současně, jako kritik kritizuji. Jednou jsem měl napsáno v posudku: v kolektivu je oblíben i když jej svým jednáním, často rozvrací. Tenkrát jsem se zlobil, dneska tomu musím dát za pravdu.


