2203.gif
datum 09.11.2014
ying-yang 45, žena, Olešná, Nové Město na Moravě
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 16.09.2015 - 06:18
komentářů8
Psanci jsou poslední dobou plni klínů, úděl nejspíš vskutku psanecký zažívat jaro, když se věci chýlí k podzimu:D... jinak báseň je souhrnem krásně vyjádřených milostných pocitů - pěkné.. :)
přidáno 16.09.2015 - 06:10
komentářů20
Celkově pěkné... možná jen trochu monotónní...jinak přeji štěstí, ať zápas prohraný není...:)
přidáno 15.09.2015 - 23:22
komentářů13
Proč by taky nějak spěchal,
čas je relativní jen,
velkou rezervu si nechal,
jen Bůh "dal" svět za týden...
:-)
přidáno 15.09.2015 - 23:18
komentářů19
Lenča: Já ale jen citoval! To autor Malého prince si zaslouží Tvůj dík! Já jsem jen vypálil od boku, co se mi vybavilo! :-)))
přidáno 15.09.2015 - 20:16
komentářů13
Moc hezké, líbí
přidáno 15.09.2015 - 18:10
komentářů13
No jak se to vezme, když věříš v reinkarnaci, nespěchá, když vezmeš jeden lidský život spěchá, ty si stejně náš malý filozof :-)
přidáno 15.09.2015 - 12:13
komentářů19
Zamila: Díky :)
přidáno 15.09.2015 - 12:12
komentářů19
shane: Díky za trefný komentář :)
přidáno 15.09.2015 - 12:12
komentářů19
Amelie M.: Díky, to mě moc těší :)
přidáno 15.09.2015 - 12:11
komentářů9
Stin: Zamila: Díky :)
přidáno 15.09.2015 - 12:10
komentářů9
Amelie M.: Jasně, chápu. Pro mě je ale právě ten konec nejdůležitější .) Díky :)
přidáno 15.09.2015 - 12:09
komentářů9
vanovaso: Díky :)
přidáno 14.09.2015 - 09:45
komentářů14
líbí
přidáno 11.09.2015 - 23:58
komentářů19
Tahle je pěkná - celkově. Není tam nic navíc, vše sedí. A vůbec tentokrát nevadí, že je to báseň tak konkrétní. Ten Tvůj nadhled, ten se mi líbí :-)
přidáno 11.09.2015 - 18:25
komentářů9
Jednoduchá a hezká. Mně se líbí, přestože má ta poslední strofa pár much. ;-)
přidáno 11.09.2015 - 15:30
komentářů19
Odpovědí na závěrečnou otázku je tento citát:
♥Láska je větší než příval slov! O Lásce se nediskutuje, Láska je!♣ :-)
přidáno 11.09.2015 - 14:00
komentářů19
trefný.. vážně jo.. ;) moc dobrý..
přidáno 11.09.2015 - 13:59
komentářů9
Básnička je to stručná a pěkná - i ten Bůh se mi tam hodí, ale ta poslední strofa chce prostě překopat. PS: Eh, koukam, že nám tu panuje náboženská cenzura ;-)
přidáno 11.09.2015 - 13:52
komentářů9
obešla bych se bez poslední sloky (asi proto, že jsem nevěřící) .. pak bych ji vnímala, jako dokonalou..
přidáno 11.09.2015 - 12:07
komentářů9
Jestli je to tak, pak v Boha věřím ;-)) hezká...
1 ... 40|41|42|43|44|45|46|47|48|49|50|51|52|53|54 ... 122
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :
Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming