![]() |
komentáře k dílům uživatele :
krásná... ale je z ní cítit smutek, držím palce... ;-) moc se mi líbí obrat jsme cesta plná trnů...
Hm, jsi optimistka, básničku jsi dala dohromady hezkou o tak vážném tématu
Je pěkná. Slovo "sny" bych změnila na "hřích", "šepoty" bych dala do jednotného čísla a "animus" bych nahradila něčím jiným :-D Pro větší libozvučnost a silnější závěr. Jinak se mi ale líbí ;-) :-)
Mně přijde vtipný ten závěr, to určitě, jinak je vlastně docela smutná viď:-), ale líbí se mi
Lenča: Když tak o tom přemýšlím, ti dva se vlastně nijak nelišili...Jen přijali pravidla naší konzumní společnosti. :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Ronald Reagan řekl o Severak :Z jeho tvorby vyzařuje optimismus všedního i nevšedního dne.


