![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Jsi prostě důkazem toho, že duše může v dalších inkarnacích pendlovat mezi rostlinnou a živočišnou říší a měnit pohlaví svého hostitele, tedy fyzického těla. Teď už chápu, proč jsme si v mnohém porozuměli...:-)
♥
Vše ve všem bývá obsaženo
a s námi je to nejinak!
Až květinou se staneš, ženo,
já budu rád Ti naslouchat...
A snad až v těle kočičím
se lísat budeš ke mně,
já, protože už lecos vím,
jen pohladím tě jemně...☻
♥
Vše ve všem bývá obsaženo
a s námi je to nejinak!
Až květinou se staneš, ženo,
já budu rád Ti naslouchat...
A snad až v těle kočičím
se lísat budeš ke mně,
já, protože už lecos vím,
jen pohladím tě jemně...☻
Ty , tak to je pěkný... nápad i styl... líbí se mi moc... :-)) zakládám
Už jsem ti asi něco v tomto smyslu psal, vnímám v tvých posledních básních takový zvláštní rozpor. Jsou intimní, ale zároveň jaksi zevšeobecňující na "lidstvo". Na mě to tak paradoxně působí neosobně, což by se mi asi u intimní lyriky stát nemělo.
moc hezké ,krásně napsáno...ano .lásku nikdy nezabiješ ...a shane má bohužel pravdu - nebot láska má moc zabít sama sebe ...
Yana: Díky, neskromně přiznávám, že to tak taky vidím, alespoň v tu první chvíli, kdy onen nápad přijde .)
korálek: Děkuji :) Když láska zabíjí, sranda to fakt není, ale pořád je to lepší, než ji radši vůbec nepoznat...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
journeyman řekl o Severka :Severku sice neznám osobně, viděl jsem ji na přibližně přesně jediné fotce (s prostějankem). Jedinej kontak, co spolu máme, je ten, že ji čtu. A stojí to sakra za to. Nejkvalitnější široko daleko. (Ano, toto je reklama!)


