![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Tak tvoje prvotina tady :-) určitě je tam načatá spousta myšlenek s kterými se ztotožňuji, občas jsem se zasekla při čtení, např verš a přestože zbyly mi jen vzpomínek věnce, ale zase je tam dost hezkých pasáží a beru ji jako příjemnou
Hezká myšlenka, v zásadě souhlasím. Nevím, o jakém loučení mluvíš, jestli o tom posledním nebo o rozchodu. Ale myslím, že by se minulost neměla úplně idealizovat, aby se z ní člověk dokázal poučit.
jo, tak to má být, proč si sebou vláčet a pitvat se v tom co bylo a bylo to špatné, kéž by každý uměl otočit list a nedusit se...jo, příjemná básnička
Byť mužem se být zdám, tyto pocity důvěrně znám. :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Nikytu řekla o korálek :Moc milá, sympatická a srdečná osůbka, s kterou se dá bavit prakticky o čemkoliv. Píše moc krásné básně a píše vždy od srdce. Rozhodně stojí za přečtení. :-)


