![]() |
komentáře k dílům uživatele :
jj, souhlasm se Zamilou, i já bych tam jednu slabiku dodala, jinak moc krásně zimní ...
Sladce jiskřivá :-) A se smajlem ! No, geniální ! :-D Jen v úplnym závěru mi při čtení tentokrát chybí jedna slabika :-D Místo něhu by šlo "důvěru", ale s tou si to budu číst já ;-) :-)
vanovaso: A proto máme intuici :) Je to taková ta spojka mezi rozumem a srdcem. Teda dle mých osobních zkušeností.
betty: Jsem ráda, že se líbí.
Právě ta intuice je takové to skloubení těch dvou stránek. Teda dle mých zkušeností :)
Právě ta intuice je takové to skloubení těch dvou stránek. Teda dle mých zkušeností :)
Neumim poslouchat srdci a rozumu zaraz// u me vzdy vladne srdce ..
Ale jinak me se moc libi
Ale jinak me se moc libi
Yana: Amelie M.: Děkuji, je fajn, že máme stejný náhled na věc :)
zajímavé zamyšlení, ano jen na vlastním prožitku získáváme nejcennější zkušenosti, teorie a pomoc druhých je k ničemu
přesně tak.. každý se musí občas spálit, aby se posunul dál.. nech jim tu šanci.. :) pěkný
tak ta je teda krásná, jak obsahem tak i krásně plyne... moc, moc se mi líbí, nejvíc ze všech , co jsem od tebe četla...
jsem doufala v ulet a nakou basen ze samosky a ono prdlacky :))
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o colorka :Úžasně praštěná dívčina z Trutnova. :-D Leni, to jméno ti sluší mnohem víc, než mně... ;o)


