2203.gif
datum 09.11.2014
ying-yang 45, žena, Olešná, Nové Město na Moravě
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 03.11.2022 - 14:16
komentářů4
človiček: Díky, jsem ráda, když někoho aspoň trochu k něčemu motivuju, inspiruju. A oni mě také :-)
přidáno 03.11.2022 - 01:53
komentářů4
Mám vedle sebe knihu Povídání s hvězdami a bylinkami od Václava Havelky. Po této kapitole jsem v ději až po uši. Astrologii jsem si vždy držel od těla, při tom hvězdy jsou knoflíky na mé duševní košili. Jsi vážně profesionální analytik s mystickým obzorem. Ondra by ti měl koupit hvězdářský dalekohled.
přidáno 02.11.2022 - 20:43
komentářů4
Dandy: Přitom se tam dá tolik odhalit, zjistit o sobě spousta zajímavostí a odpovědí na otázky, proč se mi něco děje, proč jsem takový/taková, co s tím. Stále mě udivuje, jak astrologie funguje ne jako předpověď, ale opravdu jako mapa naší duše.
Holt se s ní v tomhle životě nesetkávám poprvé...
Kdybys chtěl přece jenom zkusit, skvělý výklad najdeš na webu najdise.cz
přidáno 02.11.2022 - 19:10
komentářů4
Smysl života hledat ve hvězdách.
Tohle vědění mne nikdy nelákalo.
přidáno 02.11.2022 - 06:51
komentářů4
Dandy: To teda a moc příjemně překvapí :-)
přidáno 02.11.2022 - 06:50
komentářů4
človiček: Souznící posluchač je neocenitelný, ano a díky :-)
přidáno 01.11.2022 - 19:58
komentářů4
Ano překvapí nás že někteří vnimaji stejně.
přidáno 01.11.2022 - 16:36
komentářů4
Jo dobrá vrba , to je věc. Přidám se asi k Ondrovi jako posluchač, samozřejmě telepaticky....
přidáno 01.11.2022 - 09:20
komentářů2
človiček: To rozhodně, jen mít na to dost kuráže :-)
přidáno 01.11.2022 - 09:19
komentářů6
Dandy: Díky, tykání ti už začíná docela jít ;-)
přidáno 31.10.2022 - 19:20
komentářů2
Vyložit karty na stůl, je myslím skoro vždy na místě. Občas se s tím otálí, ale nakonec kupovat zajíce v pytli, jak se říká se nemá.
přidáno 31.10.2022 - 17:14
komentářů6
Bezva .
Ja se někdy nezmohl ani na slovo.
Nervozni jak sanky v létě je bezva hláška.
Do teť mam problém i s tykáním.
přidáno 31.10.2022 - 13:44
komentářů6
človiček: Díky za tvůj mužský pohled :-)
přidáno 31.10.2022 - 13:43
komentářů6
Gora: :-)
přidáno 30.10.2022 - 23:03
komentářů6
Tu jeho roli zase znám, já, orosíme se až za dveřmi a pokud jste moc sebejisté, tak Nás to někdy podnítí a jindy rezignujeme. Jsme vděčný, když Nás neodstřelíte hned mezi dveřmi, ale rada na závěr. Když trochu neutíkáte a naopak se rozběhnete k Nám, začneme zdrhat my. Nebuďte
moc levnou kořistí.
přidáno 30.10.2022 - 22:03
komentářů6
Znám tyhle pocity:-)
přidáno 28.10.2022 - 19:41
komentářů4
Gora: Máš pravdu, děkuju za upozornění. Sice se ta slovesa netýkají holek, ale toho vyššího Já a duchovní ochranky, tak jako tak tam patří y.
přidáno 28.10.2022 - 19:13
komentářů4
Jsem zvědavé, co se stane s dohazovaným p. svobodou:-)
V posledním odstavci by měla být dvě tvrdá y -
urputně vyžadovali - vyžadovaly
do čeho mě to uvrtali… - uvrtaly
protože na začátku kapitoly máš - holky /předhazovaly/
přidáno 28.10.2022 - 17:28
komentářů4
človiček: Věřím, že duše si předem plánuje svou inkarnaci ve fyzickém těle. Ale to, co jsem si na sebe nachystala, často opravdu sotva dávám :-D
Tak si vždycky připomenu, kdo za to může a čekám, co z toho zase vzejde za poklad...
Techtle mechtle si užívám už čtyři roky s jediným mužem a nikdy jsem nebyla spokojenější :-)
Díky
přidáno 28.10.2022 - 11:15
komentářů4
Přes potok života se dá přeskákat po kamenech, nebo přebrodit bahnem. Cíl je na druhém břehu, ale možná potkáš zase potok. Hlavně nechoď v holínkách jako já. Tak rád bych do nich nabral a zahučel. Hodně zdaru v techtle mechtle.
1 ... 3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17 ... 122
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :
Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming