![]() |
komentáře k dílům uživatele :
můj kontakt s nekonečnem jsou zahrady, vlastně s nekonečným přítomnem ;o)))
příjemné počtení
příjemné počtení
Děkuji, metafora zahrady je jakousi mojí souputnicí. Ty zahrady jsou jakousi alegorií...světa, života... co já vím... :)
Krásná metafora. Připomnělo mi to, jak jsem kdysi chodila na přednášky z psychologie a pan profesor vždycky říkal: vaše mysl je jako zahrada, musíte se o ni starat, pěstovat si krásné květy a nenechat zpustnout. Ale já mám pro zpustlé zahrady taky slabost :).
Nedávno jsem zde diskutoval a psal jsem něco podobného, co ty. I já mám rád verše, u kterých mám pocit, že forma je kvůli obsahu a ne obráceně. Psal jsem kdysi i ve volném verši, ale snad věkem se vracím k takové té klasice 1. pol. 20 století :). Ale třeba je to přechodné.
Každopádně děkuji.
Každopádně děkuji.
Moc pěkné obrázky podněcující fantazii - a ano, ten závěr je prostě vynikající. Jenom, ale to je čistě můj osobní pocit a problém - tvé básně (a tahle obzvlášť ) na mě působí často snad až příliš uhlazeně. To je vlastně na jednu stranu dobře. Není tomu vůbec co vytknout. Na druhou stranu se musím přiznat, že dílka o něco méně učesaná mě přitahují ještě o malinko víc. Každopádně je to povedené. Taky trpím vášní k zahradám, takže jsem si hezky zasnil. Díky ti za to :-)
Moc se mi líbí zvlášť ten poslední verš: "Zahrada můj kontakt s nekonečnem." Taky takhle vnímám některé zahrady... většinou spíše ty "zpustlé" - navrácené přirozenosti...
Připadá mi lehce pochmurná, když si tu zahradu představím.
Krásná báseň.
Krásná báseň.
já vím, kdybych to četla opačně tak jsem to pochopila ihned, ale nejprve jsem četla tu tvoji
Yana: Děkuji Yano, je to první básnička, kterou jsem vložil i z jiného důvodu, než jen potěšit její čtenáře. Byl bych rád, kdyby byla v tomto smyslu i poslední.
právě to je ono že je to bez trýzně :-) a pravda je že tvým stylem je opravdu propracovanost a preciznost a to obdivuji i u takové vtipné mini
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Amadeo´´ :Líbí se mi, s jakou lehkostí umí v básních vykreslit své myšlenky a pocity. Navštěvuji ráda. :)


