![]()  | 
 komentáře k dílům uživatele :
Lenča: Singularis: Mamka: jistě, melodie je něco jako rock n roll nebo jazz.
Na zhudebnění to teprve čeká, já zas tak dobrej muzikant nejsem.
Na zhudebnění to teprve čeká, já zas tak dobrej muzikant nejsem.
Nečekaně kvalitní dílo. Povedené, rytmické a srozumitelné. Těším se na zhudebnění.
Tak to se mi líbí - správně tajemná, záhadná, trochu strašidelná, prostě moje gusto. Připomnělo mi to písničky od Landy - Dušičky a Chcíply dobrý víly :)
Severak: jasně.. jen bude bez zpěváků a muzikantů.. pro sichra :)))
no, se zpěvem jsme na tom velmi podobně, jak slyším :D každopádně, máš tam velmi dobré myšlenky.. (na to si u tebe už zvykám, že dost překvapuješ.. ač vypadáš vcelku nenápadně :))
a zase jsem chytřejší, lyžuji na sjezdovce protěž a nikdy mě nenapadlo proš se tak jmenuje .... a Edelweiss, jsem myslel že to bude o nějaké elfce ;)
Zamila: viz anotaci. Jinak vzorem je mi pochopitelně Karel Plíhal. ;-)
Je to pěkný :-) Ale jako bych to znala. Nenapsal už někdo něco v podobném stylu ? ;-) Nějaký velký básník ? :-)
Orionka: absurditou žiju. Nebo spíš ona žije mnou. :-)
Singularis: báseň z toho již vznikla, ale nenapsal jsem ji já
To je docela zásadní myšlenka. Chválím a budu rád, pokud se z toho vyvine celá píseň, nebo třeba i jen úvaha. :-)
Jen bych to neřadil pod básně, ale spíš pod miniatury.
Jen bych to neřadil pod básně, ale spíš pod miniatury.
shane: možná jo, vzhledem k tomu, že Protěž roste i v rakouských Alpách
:) plesnivec/ kostlivec ...to by šlo. Dej čtvrtou sloku...:)
Jiří Turner: a to se ta Protěž jmenuje v češtině ještě Plesnivec :-D
Asi lepší by bylo lesy pročesej, ale to by nevycházel ten tlačený rým. :-D
Asi lepší by bylo lesy pročesej, ale to by nevycházel ten tlačený rým. :-D
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Amálka z Montmartru [18], Megs [18], Christel [18], Corel [16], jcop [16], Tynka8 [15], Zarathustra [13], Yanishca [10], Lucy [10], konvec [7], ofroad [3], Zamilované Básník [3]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o mannaz :Autorka s duchaplnou prózou i poezií, člověk si ji prostě musí zamilovat. Jsem ráda, že čte mé básně i mé povídky a vděčím jí především za pokračování ve Vlkodlačí hrozbě, kterou čte i příjemně komentuje. Těším se, až si od tebe zase něco přečtu! :)


 
 
 