![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Severak: To rozhodně neměla být urážka múz...navíc, múza může mít pro lidi mnoho podob, a mě se zrovna sem líbilo je zařadit jako pouliční dámy :)
takhle urážet můzy....
nicméně ten pocit když pod parou vymyslim něco naprosto geniálního a pak přes noc (den/ráno) zapomenu důvěrně znám....
nicméně ten pocit když pod parou vymyslim něco naprosto geniálního a pak přes noc (den/ráno) zapomenu důvěrně znám....
Taky dobrý dílo, až na to růžový nebe, ale to je můj problém.
Nějak se mi to líbí :-) Ten nahořklý vzdor i odevzdání i odhodlání.
Dloooouhý povzdech :-) Přesvědčivá míra hořkosti i důvody. A mně se líbí. I ta ironie, i slovní obraty. I to vážné téma pez patosu, řekl bych, i ten výkřik uprostřed. :-)
Tech samostatne stojicich slov je trosku moc jinak to neni spatne
černý pád - smrt je znát...to sem asi nepatří :) zajímavá, líbí
... každý rub má svůj líc, a povětšinou záleží nejvíce na tom, co chceme vidět.
Spím či bdím - kolikrát ani nevím, ale rozhodně při obojím sním. ;o))
Dobrá. Akorát jsem kvůli názvu dlouho otálela, jestli ji mám vůbec číst. Nakonec to celkem stálo za to, zajímavá.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Delivery :Teress...bezva holka...sem rád, že sem přežil zu změnu...po cca třech letech se člověk změní....a musím dodat, že Teress už je velká ženská a moc jí to sluší...takže chlapy, kluci, hoši či junáci-DEJTE SI NA NÍ BACHA!!!!: )


