![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Minulost, krásné vzpomínky nejsou kýč!!! Ano..žít jen vzpomínkami se nedá.....musíme se koukat dopředu:-)
taron: Díky za návštěvu. Než jsem Ti odepsal a pochlubil se novým dílkem, už jsi tu! To je tedy rychlost!;o)
Čti správně přítomnost a kráčej s budoucností! - fíha, dík :))
ŽblaBuňka: To je ten nejlepší způsob použití mého dílka!;o)
Zamila: Díky! Občas se mi i něco povede, aniž bych to musel tvrdě vydřít jako Bezruč. Prostě si broukám a slova přidou sama...Jsem moc rád, že se Ti to líbí!;o)
oslov radek: Díky! Zpěv je osvědčený lék na splíny, aspoň u mne!;o)
Pěkná :-) Hlavně rým: "kousku - proniknu" :-D Za to by mě ukamenovali :-D Ale pěkná, Ty můžeš vše :-)
Jé, fakt hezky zpěvná a chytře vymyšlená :-) Hlavně to:
"Tak světem toulám se jen dál
a na rtech píseň mám,
k ní vítr melodii dal,
slova jsem složil sám."
Moc hezký :-)
"Tak světem toulám se jen dál
a na rtech píseň mám,
k ní vítr melodii dal,
slova jsem složil sám."
Moc hezký :-)
Thesssinka: Děkuji! Jsem rád, že i dnes se ještě najdou romantické dívky, které mé básně osloví...;o)
taron: Díky! Jsem rád, že se Ti můj romantický úlet líbí! Je to taková moje slabůstka, že si rád zpívám a na oblíbené melodie skládám i své texty. Myslím, že nějaký důvod k výtce by se jistě našel, ale ten Tebou uváděný by to určitě nebyl!;o)
shane: Krásná, melodická, houpavá....přesně taková poezie, jaká má být...co vytknout? Snad až přílišnou dokonalost :))
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Wolf [17], Petla [16], Milda [15], sarka.bendova [14], MCCM [13], Matěj Ptáček [10], Marie Bernadeta [10]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o mannaz :Autorka s duchaplnou prózou i poezií, člověk si ji prostě musí zamilovat. Jsem ráda, že čte mé básně i mé povídky a vděčím jí především za pokračování ve Vlkodlačí hrozbě, kterou čte i příjemně komentuje. Těším se, až si od tebe zase něco přečtu! :)


