![]() |
komentáře k dílům uživatele :
:-)Velice vtipně,napsaná realita dnešních dnů.Jen v té poslední větě platí pro muže slovo houser.:-) :-)
ou, úplně jsem se položila do romantiky a najednou takový nečekaný závěr, super
metaverz: Ano, je to citová hluboká záležitost souznění. Děkuji :)
Jj, Avatar mi tam taky sedí, ale o to více si lépe představím Tvé pocity, v kontrastu s nádherně zobrazenou přírodou Pandory.
Moc hezké, takové tiše kouzající... trošku to z ní jako z Avatara, ale i tak je to moc hezké.
Krásné, když to prožíváš...
Ten konec je moc hezký ... líbí se mi ... :)
Ten konec je moc hezký ... líbí se mi ... :)
Mam basnicke de ja vu jako bych to uz nekdy cetl.ale je to zajimave vycetl bych ti nektere rymy a nekde i rytmus - ale co :)
Sucháč: slnečnica: puero: NoWiš: Luka: Cvokhauz: Jé, koukám. Nečekala jsem tak hezkou kritiku. Moc vám všem děkuji, především za čas, četbu i pár slov. Vážím si toho, upřímně, žádná klišé. Jsem ráda, že si lidé drží své záliby :) Díky
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Prue-Halliwell [18], Aliwien [18], tami [15], morava [15], Padvephyr [13], Špunt [12], Modrý Vrabec [8]» řekli o sobě
Nikytu řekla o korálek :Moc milá, sympatická a srdečná osůbka, s kterou se dá bavit prakticky o čemkoliv. Píše moc krásné básně a píše vždy od srdce. Rozhodně stojí za přečtení. :-)


