![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Láska je ten nejkrásnější dar... Hodne stesti a at to vydrží - az navěky veku amen. :)
Ty kraso zas se mam co ucit, ta prazdnota lidskeho byti - ja smekam
To téma mě hodně bolí....ach jo, báseň je dost dobrá...i s anotací...
Ajdalas: Děkuji moc, u těhlech básní, které se snažím psát ze svých pravých pocitů (jakože ty básně jsou na podnět jnějaké události co se mě týká) to potěší stokrát více.. :)
Eliška Vobrubová: Ano, občas se překlepnu.. bohužel nejsem dokonalá, abych mohla popichovat ostatní.. Ale díky za upozornění..
"...stáli jsem naproti sobě..." --- asi jsi myslela ... jsme ...
Je krásná, není to klišé, je to splňený tvůj sen a to je to nejdůležitější, mám radost, že se ti to po třech letech splnilo, a ... stálo to za to...
pěkný :) jen doufám že to četnula ta osůbka které to bylo určeno...mě by to určo potěšilo :)
aha =) tak to potom jo =) ale stejně, kde by se vzalo to "láska ty"? nějáká jiná?
já a láska? láska ty? ale jak to? vždyť k tý lásce potřebuješ toho druhýho, ne? Nebo jde snad o sebelásku? =) i když na to, abych to mohla posoudit nevidím do situace =) nicméně zajímavej nápad, i když mě to nijak extra nenadchlo.. ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Singularis řekla o Severak :Programátor, obdivovatel veřejné dopravy. Mívá (pro mě) krásné, zajímavé a netradiční nápady. Nebojí se experimentů, občas vystavuje i záměrně nedopsaná díla. Dobře se mi čte.


