930.gif
datum 29.08.2010
ying-yang 40, žena, Bratislava
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 27.06.2016 - 12:24
komentářů18(4.)
Amelie M.: Ďakujem Ti :)
přidáno 27.06.2016 - 11:15
komentářů10(3.)
Mne sa páči aj posledná strofa, Michal. Dobré to je tak, ako to je. ;)
přidáno 27.06.2016 - 08:03
komentářů18(2.)
DDD: Jééé, ďakujem Ti, hneď mám krajší deň! ;)
přidáno 23.06.2016 - 11:52
komentářů43(11.)
DDD: "Den křídla roztáh a míří na západ" - To je fakt BOMBA! ;)
přidáno 23.06.2016 - 10:41
komentářů7(7.)
Poprosím vysvetliť zvrat "kec z hecu", ďakujem.
přidáno 23.06.2016 - 10:32
komentářů17(10.)
Jiří Turner: Orionka: Určite Pochvala. Hanblivá, teda po česky stydlivá, to bolo prvé a zároveň jediné čo mi napadlo, už po prečítaní názvu básne, inak vážne neviem. ;)
přidáno 23.06.2016 - 08:06
komentářů9(8.)
Nikytu: Úžasne svieža, super. ;)
přidáno 22.06.2016 - 12:43
komentářů4(2.)
Súhlasím s Lasakom a posledný verš by som určite vyhodila...Súhlasím aj so zvyškom, ale je to pre milovanú osobu od milovanej osoby, takže na množstve rýmov ani klišé v tomto prípade nezáleží. Tvoja drahá bude iste očarená a o to predsa ide, však? ;) V poslednom verši piatej strofy si oprav preklep slovo "je" na "se" a bude to OK.
přidáno 22.06.2016 - 10:02
komentářů16(16.)
Jan Urban: Ďakujem.
přidáno 22.06.2016 - 09:30
komentářů9(6.)
Psavec: Spočiatku som bola zhrozená, lebo to malo nábeh na pedofilnú báseň.... In medias res sa to vysvetlilo a môj tlak sa tiež vyrovnal. pobavila som sa, vďaka. :) PS: Oprav si preklep "usmívala". ;)
přidáno 21.06.2016 - 08:03
komentářů6(5.)
Lasak: Určite nepatrí do koša. Môže zostať aj bezo zmeny - menej je niekedy viac, však vieš... ale je pravdou, že mi pripadá akási neukončená. Skús sa pohrať so záverom, dobre? "Některé na papír vypadnou a jsou z toho verše, samozrejmě - o životě." To je návrh, Ty si autor, je to na Tebe Honzo. ;) A 100 bodov za Tvoj posledný komentár k tejto básni. ;)
přidáno 19.06.2016 - 16:54
komentářů14(3.)
Lasak: Vzhľadom na autorov vek to nie je najhoršie, no ak sa nemýlim, má zjavne problém s gramatikou... každpádne, vitaj medzi nami a píš, koľko sa ti ráči! ;)
přidáno 19.06.2016 - 16:49
komentářů10(10.)
Lasak: Samozrejme. :-) Ale predsa len, ako sa to voláš? :)
přidáno 19.06.2016 - 11:58
komentářů10(8.)
Lasak: Tarzan bola prezývka mojej osudovej lásky (pozri zbierku Slnku), ale on sa nevolal ani Tomáš ani Peter. A čo sa týka Teba, nielen že nepoznám Tvoje meno, ale ani Teba samého, nič v zlom. ;))
přidáno 18.06.2016 - 19:40
komentářů10(6.)
Lasak: K tomu si dospel zrejme na základe jednej z mojich predošlých básní, však? :-)
přidáno 18.06.2016 - 19:38
komentářů10(5.)
marinka: Ďakujem pekne.
přidáno 18.06.2016 - 18:51
komentářů10(4.)
Homér: Ach, daj pokoj s Nagyom Miško, ten by mi pokojne mohol byť otcom. :P Úprimne raz som sa už spýtala priamo face to face, no nebolo to nič príjemné, a rozhodne nielen preto, že som vtedy dostala zápornú odpoveď.
přidáno 16.06.2016 - 12:11
komentářů7(5.)
Lasak: No hej, to poznám... Som rada, že k tomu pristupuješ takto. Všetko ostatné zariadi čas. Viem, že to znie ako príšerné klišé, ale je to tak. ;)
přidáno 16.06.2016 - 07:33
komentářů7(3.)
Lasak: Mrzí ma to, naozaj... Good luck aj Tebe. ;)
přidáno 15.06.2016 - 09:06
komentářů4(1.)
Pekné vyznanie. Vitaj medzi nami! :)
1 ... 13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24|25|26|27 ... 96
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Singularis řekla o Sebastián Wortys :
Zcestovalý umělec, filozof a snílek v jedné osobě. Stvořitel 3D mouchodlaka na fazolové ovládání, nesčetných neologismů a spousty dalších výplodů nezávislé mysli. Svérázný, ale inteligentní a schopný. V jeho dílech je víc, než se na první pohled zdá. Občas mívá opravdu geniální myšlenky.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming