![]() |
komentáře uživatele :
Mne sa páči aj posledná strofa, Michal. Dobré to je tak, ako to je. ;)
Jiří Turner: Orionka: Určite Pochvala. Hanblivá, teda po česky stydlivá, to bolo prvé a zároveň jediné čo mi napadlo, už po prečítaní názvu básne, inak vážne neviem. ;)
Súhlasím s Lasakom a posledný verš by som určite vyhodila...Súhlasím aj so zvyškom, ale je to pre milovanú osobu od milovanej osoby, takže na množstve rýmov ani klišé v tomto prípade nezáleží. Tvoja drahá bude iste očarená a o to predsa ide, však? ;) V poslednom verši piatej strofy si oprav preklep slovo "je" na "se" a bude to OK.
Psavec: Spočiatku som bola zhrozená, lebo to malo nábeh na pedofilnú báseň.... In medias res sa to vysvetlilo a môj tlak sa tiež vyrovnal. pobavila som sa, vďaka. :) PS: Oprav si preklep "usmívala". ;)
Lasak: Určite nepatrí do koša. Môže zostať aj bezo zmeny - menej je niekedy viac, však vieš... ale je pravdou, že mi pripadá akási neukončená. Skús sa pohrať so záverom, dobre? "Některé na papír vypadnou a jsou z toho verše, samozrejmě - o životě." To je návrh, Ty si autor, je to na Tebe Honzo. ;) A 100 bodov za Tvoj posledný komentár k tejto básni. ;)
Lasak: Vzhľadom na autorov vek to nie je najhoršie, no ak sa nemýlim, má zjavne problém s gramatikou... každpádne, vitaj medzi nami a píš, koľko sa ti ráči! ;)
Lasak: Tarzan bola prezývka mojej osudovej lásky (pozri zbierku Slnku), ale on sa nevolal ani Tomáš ani Peter. A čo sa týka Teba, nielen že nepoznám Tvoje meno, ale ani Teba samého, nič v zlom. ;))
Lasak: K tomu si dospel zrejme na základe jednej z mojich predošlých básní, však? :-)
Homér: Ach, daj pokoj s Nagyom Miško, ten by mi pokojne mohol byť otcom. :P Úprimne raz som sa už spýtala priamo face to face, no nebolo to nič príjemné, a rozhodne nielen preto, že som vtedy dostala zápornú odpoveď.
Lasak: No hej, to poznám... Som rada, že k tomu pristupuješ takto. Všetko ostatné zariadi čas. Viem, že to znie ako príšerné klišé, ale je to tak. ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Singularis řekla o Sebastián Wortys :Zcestovalý umělec, filozof a snílek v jedné osobě. Stvořitel 3D mouchodlaka na fazolové ovládání, nesčetných neologismů a spousty dalších výplodů nezávislé mysli. Svérázný, ale inteligentní a schopný. V jeho dílech je víc, než se na první pohled zdá. Občas mívá opravdu geniální myšlenky.


