![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


taron: Mlčenlivý: Gorwor: DDD: Děkuji vám! A taron, nejedná se o obraz, ale o film :-)


Gorwor: Jejda, to samozřejmě vím.. jen mi to "C" nějak utetlo :-)


Ano, je.. v našem městě je diagnostický ústav a bohužel můžu říct, že tito lidé tu dělají jen zlo. Ale také to znám z pohledu ošetřovatele, kterého "dámy" obvinily z obtěžování jen kvůli tomu, že jim nedal cigarety a jedna ze slečen se jej zastala a prý se i polepšila..


Také vím, jaké je to v diagnostickém ústavu.. povětšinou doopravdy zlí lidé. Ovšem poslední verš se mi zdá poněkud zákeřný. Většinou je to bohužel o výchově a prostředí..
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
OSLOVIT» narozeniny
Reiko [14], lk.firefox [13], Crystal [10], zlatesvetlo [8], Maureen [8], ZaZu [2], Tomáš Černý [2]» řekli o sobě
Nikytu řekla o A42 :Zbožňuji její netradiční a nezaměnitelný styl psaní. Rozhodně stojí za přečtení. :-)