![]() |
komentáře uživatele :
Děkuju moc za komenty=)Dack asi ví..a chápe mě..ptz je tedka ve stejný kůži..je zamilovaný=)snk..díky moc=)taky se mi zdá že je to lepší=)pjpajkis..toe pravda jsem hodně citlivá..takže v tý básničce se soustředím na všechno..co bylo a jak to bylo..
Díky moc za komentáře=)Doufám že se zlepším a ja se budu snažit=)Už proto že chci dokázat že i my homosexuálové, jsme lidi a dokážem vyjádřít lásku ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Kristína Melegová» narozeniny
Syanidi [18], Homér [18], Brida [16], Naku [15], tea willow [15], wolf211 [15], medvidek.fbi [14], ErraticInferno [10], stepanka [9], gamp71 [8], Gora [4]» řekli o sobě
wojta řekl o "Autor"sám :Nemám rád, když mě nutí, dělat něco z chutí. To se mě právě stalo, že chci vložit další ,,dílo" a hle, nejde to. Nejsem dosti aktivně kritický a počet vložených děl, začíná převyšovat počet kritik. Jistě, mohl jsem to přejít mlčky, zkritizovat nebo pochválit jiného autora- autorku, mohl jsem .... . Ale to se neslučuje s mým naturelem, avšak dříve, než-li začnu pěnit, bych se měl zeptat sám sebe k čemu to všechno vlastně je ? Někdo moudrý napsal, že inteligenci nelze jednoznačně definovat, ale je to zhruba stav přizpůsobení se lidem, kteří nebyli ochotni se přizpůsobit. Je to věc názoru, ale abych dostál pravidlům, budu kritizovat - sám sebe. Pravidla to nezakazují, navíc já se dostatečně znám natolik, abych věděl, co si mohu jako kritik k sobě, jako autorovi dovolit, mohu se proto plně opřít do významu díla, které jsem jako autor napsal a které současně, jako kritik kritizuji. Jednou jsem měl napsáno v posudku: v kolektivu je oblíben i když jej svým jednáním, často rozvrací. Tenkrát jsem se zlobil, dneska tomu musím dát za pravdu.


