![]() |
komentáře uživatele :
musím bohužel trochu souhlasit s pohledem na ta křídla padlých andělů.. ale také s tím, že je moc pěkná :)
snad někdo chytí
ty dvě ruce volající
snad někdo cítí
tu touhu z nich sálající
snad někdo vidí
jak moc si to přejí
snad někoho z lidí
už ty ruce hřejí ;-)
ty dvě ruce volající
snad někdo cítí
tu touhu z nich sálající
snad někdo vidí
jak moc si to přejí
snad někoho z lidí
už ty ruce hřejí ;-)
ten začatek je važně povedenej..
Chci bejt cigareta.
Červená malborka,
už proto,
s jakou upřímností ničí plíce.
Chci bejt cigareta.
Červená malborka,
už proto,
s jakou upřímností ničí plíce.
k formě... první a poslední řádky v druhé části mi moc neseděli.. (touhou-pouhou... duší-buší)
ale špatná rozhodně není :-)
ale špatná rozhodně není :-)
:) teda.. ten konec překvapil :) (v tom dobrém smyslu ;-) )
jeslti to pokračování nebylo myšleno jako třetí díl... :o)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Lasak řekl o Cecidit angelus :Chcete vědět, co vám dá tato stránka? Podívejte se na tuhle slečnu. Sice nedokážeme vytvořit talent, ale talent, který máte vám zde dokáží rozvinout do takové míry, že z vás mohou být úžasní psanci. Stručně řečeno. Tahle slečna je otevřená konstruktivní kritice do takové míry, že už teď píše perfektní díla.


