![]() |
komentáře uživatele :
ten konec sem nečekal. i když u tebe by měl člověk čekat cokoli :) libi se mi to
kdyby to nebylo německy, možna by to bylo pěkne :o) ale v tomhle jazyce prostě nic hezky znít nemuže.
souhlasím.. zmatené a také výrazy co tam jsou.. trošku moc podobné spustě dalších.
:) moc pěkné. hlavně konec
Zastavím si čas,
obuju máminy lodičky
a budu jako malá holka
dělat všechno naruby.
Zastavím si čas,
obuju máminy lodičky
a budu jako malá holka
dělat všechno naruby.
na mne je to možna až přezpřiliš rozhazené, rozkouskované a poslepované :) ale pěkné. zanechaný dojem je spíše vizuální než obsahový.. ale i takove typy poezie nam zmiňovali o hodinach literatury :o)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Amy.mousse řekla o Mitzi :Promiň...


