![]() |
komentáře uživatele :
:) tak co mam říct.. ktery slovo na vyjádření nádhery? :D ... prostě se mi to libilo :)
to je pěknej přístup :) konečně taky někdo, kdo je se životem spokojenej a ne že si jen stěžuje :)
tu situaci ti taky nijak nepřeju :( ale to zase přejde. pevně věřím, že se brzo oběví někdo, kdo ti něco takovyho nikdy neudělá ;)
jinak k hodnocení... rozhodně sem od tebe četl už lepší...
jinak k hodnocení... rozhodně sem od tebe četl už lepší...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o mannaz :Autorka s duchaplnou prózou i poezií, člověk si ji prostě musí zamilovat. Jsem ráda, že čte mé básně i mé povídky a vděčím jí především za pokračování ve Vlkodlačí hrozbě, kterou čte i příjemně komentuje. Těším se, až si od tebe zase něco přečtu! :)


