![]() |
komentáře uživatele :
nedokažu moc pochopit, co některými částmi myslíš.. ale jako celek zní pěkně a zajímavě :)
podle mně trochu moc krátky na hodnocení :/ nestihlo to ničím zaujmout.
přidávám se k chvále. hodně povedena...hlavně ten konec se mi líbil.
no divim se, že ti k tomu zatim nikdo nic nenapsal.. protože to je hezky napsany :)
znaménka?? jako myslíš, že by se hodila čárka za každej řádek? a přidat par volnejch řadku?? ...mmchodem díky za první koment, kterej by ved k upravě dila a ne diskuzi o hudebních stylech ;)
poslední řadek ti trošku nesedí :P .. ale chtěl bych mit taky takovou kaň(ku) :o)
a hlavně de do jedny myšlenky s (fuj.. že mi prsty neupadnou) rapem :P
:D přečti si tohle 3x a budeš mít v mozku dost místa na celou fyziku :P :D
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Yana :Neskutečně přirozená básnířka, která dokáže zachytit běžný život podobně, jako malíř na obraze...


