![]() |
komentáře uživatele :
ne tak docela... naštvanej ne :o) spíš zdrcen :D
to vím :) ale jak mnozí řikají na obranu.. potřeboval sem něco napsat :o)
tak na tohle sem zvědav, kdo to píše :o) hezky :) ale ten styl mi někoho připomíná :D tak sem zvědav na zítřek :)
také podle mne máš na víc ;) takovy suchý, nic moc neříkající. pár pokusů o nepovedené rýmy.
to musel být užasný balet, když díky němu vzniklo toto :)
;) už tam maš jen jedno n.. když se ti to nelibilo se dvěma :)
ok :) bylo to tam dost zbytečny.. pozůstatek z puvodni verze ^_^
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Yana :Neskutečně přirozená básnířka, která dokáže zachytit běžný život podobně, jako malíř na obraze...


