![]() |
komentáře uživatele :
Já jsem si sice nevzpomněla na nic, ale tohle mi příjde vtipné :) Líbilo...
Tohle mi připomnělo jeden článek o lidožroutech, který jsem někde četla. V podstatě v něm jde o to, že běloši jsou jako jídlo smradlaví a moc slaní. Podle vyjádření kanibalů jsou nejchutnější Asiati... :) No já vím, že to až tak nesouvisí s tvým dílkem, ale nemohla jsem si pomoct.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dívka v modrém řekla o Severak :Dlouho jsem přemýšlela, co napsat, ale ztrácím se v tom a nemám slov. Strašně silně mi imponuje a já nevím proč. Chci to zjistit!


