nobody
datum 18.10.2020
ying-yang 56, muž
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 09.12.2020 - 11:18
komentářů7(7.)
Tak to mne těší.
přidáno 09.12.2020 - 09:10
komentářů8(4.)
Bije-li Tě domina,
absentuje rovina.
Vyvaž lépe život, brachu,
neživoř ve věčném strachu,
že tě kráva švihne holí,
neplať za to, co Tě bolí!
přidáno 08.12.2020 - 18:04
komentářů2(1.)
Chlape, tohle neni báseň, ale sdělení. Něco jako: „Krvácí mi dáseň, ať žijou jeleni.”
přidáno 08.12.2020 - 12:40
komentářů6(3.)
Ftipný jako vždycky.
přidáno 08.12.2020 - 07:47
komentářů9(8.)
slavek: ve foajé (foyer) my nejíme, je tam příliš velká ozvěna.
přidáno 08.12.2020 - 07:45
komentářů9(7.)
gabkin: dík, realizace je trochu složitější než u klasické říkanky. Aby se při čtení tzv. nezakopávalo, musí se striktně hlídat rytmika a melodie, malinko pakárna.
přidáno 07.12.2020 - 12:27
komentářů9(4.)
Díky, pane kolego.
přidáno 07.12.2020 - 11:15
komentářů7(3.)
Extraliga.
přidáno 07.12.2020 - 11:12
komentářů9(2.)
vanovaso: Vesele? No, jestli je životní zmar a celková frustrace hlavního hrdiny všeobecně veselé téma, pak to mělo působit v těchto intencích. Moje říkanky vždy provází sarkasmus a ironie všednosti, nic víc v tom nehledej.
přidáno 07.12.2020 - 11:02
komentářů7(5.)
Tak určitě.
přidáno 07.12.2020 - 01:16
komentářů18(1.)
Tak čočkovec mne dostal, jinak rozmilá veršovánka.
přidáno 06.12.2020 - 19:22
komentářů12(1.)
Trefně úderné a přitom šarmantní.
přidáno 06.12.2020 - 19:05
komentářů7(3.)
Děkuji za nákuk, oběma.
přidáno 06.12.2020 - 11:58
komentářů15(3.)
Blanka

o tu mi šlo nejvíce
než na konci měsíce
dar danajský mi dala:
"Mirdo, já to nedostala!"
přidáno 06.12.2020 - 11:50
komentářů5(2.)
tepláky na míru?
snad jedině na Mírově
vyšli by Ti vstříc
nuda jak na hřbitově
a dál už vůbec nic
přidáno 05.12.2020 - 21:23
komentářů11(11.)
Tož děkuji, Idaro.
přidáno 04.12.2020 - 06:29
komentářů17(4.)
Hi hi, koukám jak blázen s tou malou dcerkou ve "Věře". Už i Ty, Brute? Tyhle Tvoje mini se mi zamlouvaj moc, jsou stručné a úderné!
přidáno 04.12.2020 - 06:25
komentářů6(4.)
Já si to potřeboval přečíst s odstupem asi třikrát a teď mohu s klidným srdcem slavnostně prohlásit: "Dobrý."
přidáno 04.12.2020 - 06:21
komentářů11(8.)
slavek: To víš, že jo....atentát!
přidáno 03.12.2020 - 19:22
komentářů11(6.)
Koala: Bóže, já Ti prosim tě na toho Kaolu něco složim.....fakt jsem napsal "Kaola", jako kakao z tuzexu?
1 ... 11|12|13|14|15|16|17|18|19|20|21|22|23|24|25
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming