![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Pěkně se nám to vyvíjí. S tím královým snem to bylo perfektní a ten konec byl taky za jedna.Držím palce ať se daří jak ve škole tak i se psaním.


No teda, Ty nám dáváš. První díl mi připadal dlouhý a předpokládala jsem, že když bude i druhý díl stejný, že se vše vysvětlí , ale ono toho bude zřejmě víc.Už se těším na ten příští díl, jsem také zvědavá, jak se hrdinka dostane z té šlamastyky ven.


Na začátku to vypadalo jako popis nějakého výletu, řekla jsem si, alespoň se někam Tvým prostřednictvím podívám, když jsem dočtla až na konec a přečetla si zařazení, koukám, že je to suprově napsaná hororová povídka. A nezbývá než kouknout na pokračování.


Máta: Díky za připomínky, v dalších dvou dílech by měl nastat obrat, je to moje "prvotina" a jsem ráda za každou výtku.


Pěkně se nám pan král vybarvuje, jen co je pravda. To jsem zvědavá jak budou "holky" hrát jeho hru.


Jak vidím, nebudou to mít děvčata s králem jednoduché. Ale pevně věřím, že hříbě bude zachráněno. Ještě štěstí, že mohu číst další díly, že jsou již napsané. pěkně napínáš. Oprav si prosím malý překlep: (Popis snídaně - Bylo tomu tak kvůli toho, že... asi tam patří kvůli tomu, že..)


vyvíjí se to zajímavě, zvědavost je veliká - nezbývá než číst dál.


Děkuji za komentáře, jsem ráda, že se zatím líbí.Nebojte brzy přidám pokračování.


Vyvíjí se to slibně, ráda kouknu i na pokračování
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
facojurka [16], Ídží [11], Zlovolný zubr [1]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.