![]() |
komentáře uživatele :
Zamila: Kefalín: čo vy si predstavujetě pod takým slovom "klišé" :)
nejhorší je když je báseň smutná a já musím říct hezká ;) to si jako odporuje :)
začátek je vynikající a nápaditý, to se to potom čte až dokonce jedna báseň. Krásná.
vanovaso: ty poslední jsou opravdu hodně, ale hodně staré a trochu jsem je předělal ... asi jsem je měl nechat "umřít"
Amadeo´´: díky všem .... odlišná je protože nemám vyhraněný stil, prostě mě něco napadne ....
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Singularis řekla o casa.de.locos :Velmi inteligentní osoba se širokým rozhledem. Její tvorba je postupně ovlivňována různými literárními (i neliterárními) inspiracemi. Dnes je (k mé radosti :-) ) cílem její tvorby sdělení.


