![]() |
komentáře uživatele :
Mamka: díky mamko :), "otevřenými" mi taky nesedí, ale zatím mě nic nenapadlo :(
A42: Tím laikem jsem myslel jen to, že mě baví hrát si se slovy a učím se z připomínek ....
samiVdavu: Jsem laik a píšu si jen tak, pro sebe. Vkládám je sem proto aby mi lepší poradili a upravili. Napsat takový zbytečný povzdech je bezcenné a zbytečné. Ale budiš ;)
Yana: oslov radek: Anna Wolfgang Havranová: jsem rád že jsem pobavil :)
Pěkně .... apropos: miluju mladé ženy které mají rády starou klasiku (Joy Division) ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Amadeo´´ :Líbí se mi, s jakou lehkostí umí v básních vykreslit své myšlenky a pocity. Navštěvuji ráda. :)


