komentáře uživatele :

17.03.2015 - 11:25

8(4.)
Amelie M.: jo aha, ale to je jako opona z tříště vody ... ;) asi to budu muset poupravit

17.03.2015 - 10:23

8(2.)
Amelie M.: můžu zeptat proč?

16.03.2015 - 22:47

20(19.)
to je o mě, moc hezké ;) jsem chudý básník v blíženci narozen :-O

16.03.2015 - 20:11

19(5.)
"větráme srdeční záhyby" ... proč tohle nenapadne mě ;) pěkné

16.03.2015 - 06:57

2(2.)
pěkné, krátké, rychlé, všeříkající ;)

16.03.2015 - 06:55

14(1.)
... jak se ty smutné píšou snadněji a jakoby samy, pěkné moc.

16.03.2015 - 06:52

22(12.)
to jsem prožil, jenom naopak .... drtiLA v okovech .... :(

14.03.2015 - 12:52

7(2.)
krásná, miluju když po prvním přečtení nevím o co jde a musím hloubat.... viz: Vodopády mahagonu staví metafory
spirály odžitejch realit .... nádhera ;)

14.03.2015 - 12:36

3(3.)
ve zkutečnosti vím čí je :-)

14.03.2015 - 11:25

4(3.)
vše super, jen jsem nepochopil ten závěr :-)

13.03.2015 - 06:01

12(11.)
Mayfair: zcela vážně!

12.03.2015 - 21:05

6(4.)
Gratulace rodičům ;)

12.03.2015 - 21:05

15(9.)
hurá, je tu jaro .... pěkné ;)

12.03.2015 - 21:02

7(3.)
jejda, to je krutosti .... ale dobrá, pěkná ;)

12.03.2015 - 12:50

12(12.)
Náčelník Holá Ruka: Díky Náčelníku ;)

12.03.2015 - 12:47

12(10.)
slnečnica: ano, ve svých letech bych už mohl českou gramatiku ovládat ;) ale bohužel, chybuji a určitě dál budu :(
Od toho tu jste Vy, kritici :)

12.03.2015 - 12:45

6(5.)
j.f.julián: každá báseň je nitro autorovo a proto nebudu nic vysvětlovat ;) každému ať fantazie dosadí co jeho jest.

12.03.2015 - 08:57

8(2.)
líbí se mi taková ta údernost a rychlost ;)

12.03.2015 - 06:45

23(2.)
moc pěkná, líbí se mi jak "dcejpá", jak krásně rytmicky zní. ... ve stavu beztíže byl jenom v negližé :-)

11.03.2015 - 16:37

30(9.)
vtipné a nápadité ;)