![]() |
komentáře uživatele :
Amelie M.: děkuju, pointa je že jsem se po rozvodu nevzdal a jsem v tom opět až po uši :-D
Lenča: Orionka: pro jednu kostrbaté, druhé se líbí nejvíc :-) jsem rád že se líbí ;)
úplně se vidím jak piju kafe pod noční oblohou a čtu si takovéhle básničky ;)
Haiku je tak rychlá, pohodová a všeříkající záležitost ... líbí ;)
LUKiO: nějak mě nenapadá jak ty básně nazvat a proto 13 (je třináctá kterou vkládám)
Komplikované to není, já to chápu ;)
Komplikované to není, já to chápu ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
colorka řekla o Králíček :Ali, jsi jedna z nejhodnějších slečen, který jsem kdy potkala. Jsem moc ráda, že tě znám, protože můj život bez tebe by byl jak kafe bez cukru. ;)


