komentáře uživatele :

27.11.2015 - 16:17

15(2.)
na konci bych dal ".... pro tebe jen" ..... líbí ;)

27.11.2015 - 16:14

5(1.)
mě se to líbí!

24.11.2015 - 22:23

10(9.)
:)

17.11.2015 - 08:29

2(2.)
S tím jasmínem to je opravdu blbost. I když to mohl být kasmínový šampón :D

16.11.2015 - 13:46

9(7.)
všimni si že nikdy nehodnotím záporně. když se mi to nelíbí mlčím, ale toto je snad i trapné :(

16.11.2015 - 13:42

19(6.)
ta si zaslouží citovat!

16.11.2015 - 13:40

30(10.)
"šeptem se rozpršelo" moc hezké ;)

06.11.2015 - 19:33

31(25.)
moc jsem se bavil, moc líbí :D

02.11.2015 - 15:27

5(5.)
"zapadnul by rým" výborně erotická .... moc líbit se

01.11.2015 - 22:14

2(2.)
Já výsledek znám!

01.11.2015 - 22:11

8(7.)
Originalita stříká

01.11.2015 - 22:08

2(2.)
Dobře!

01.11.2015 - 22:07

2(2.)
Za mě dobrý

09.09.2015 - 16:30

9(7.)
DDD: Máš pravdu, vůvec jsem si nevšiml...

09.09.2015 - 16:29

9(6.)
Díky všem ;)

09.09.2015 - 06:09

9(3.)
Zamila: Které?

06.09.2015 - 17:50

5(2.)
Timothy A. Postovit: Hekla je vulkán na Islandu a Garita (La Caldera Garita) je v americe. Mám tyto dva vulkány v hlavě už od dětství, měl jsem je ve své filatelistické sbírce a strašně se mi líbili :-)

25.08.2015 - 14:59

5(4.)
Zamila: Nedořečené to je protože ať si to každý "dořekne po svém" a zmatené stejně jako já jsem ;)

22.08.2015 - 13:07

5(2.)
oslov radek: Díky moc ;-)

04.08.2015 - 21:22

6(2.)
co je špatně na "poznání - přiznání", "náplastí - rozhostí" ???