komentáře uživatele :

05.04.2015 - 13:16

5(2.)
to jsou básně za 15 let zpět. Postupně je sem dávám právě proto abych měl zpětnou vazbu a mohl je doladit .... díky za komentář ;)

05.04.2015 - 10:13

6(6.)
za ty pochvaly se tetelím blahem :)

04.04.2015 - 21:16

22(8.)
to se mi moc líbí, je to zajímavé ;)

04.04.2015 - 20:43

26(1.)
vtipné, líbí se mi ;)

04.04.2015 - 14:44

6(2.)
Yana: tak to jsem moc rád :)

03.04.2015 - 12:11

32(16.)
fakt nádhera ...

03.04.2015 - 11:58

6(2.)
oslov radek: to mě těší ;)

02.04.2015 - 16:06

6(4.)
Yana: to proto že jsem tak mladej ;)

02.04.2015 - 15:37

17(4.)
na konci duhy si seděla ;)

02.04.2015 - 10:30

25(1.)
"padl racků bílý sníh", zajímavé :)

02.04.2015 - 10:27

3(3.)
to "TO" chápu, chce asi říci co udělá, že vyhledá "TYů slova je druhořadé .... ale třeba se mýlím ;) ........ líbí ;)

02.04.2015 - 09:11

14(2.)
pěknééé

01.04.2015 - 16:34

7(5.)
moc děkuju .... anonyme ;)

01.04.2015 - 16:28

7(3.)
já tím chtěl říct že JÁ točím tím světem, já jsem toho strůjcem. A líbilo se mi to že to je tak "neuchopiletlné" ;)

01.04.2015 - 15:47

7(1.)
ta je krááásná :O

01.04.2015 - 15:19

8(3.)
mě se líbí moc ... ;)

01.04.2015 - 11:19

6(2.)
taky jsem musel číst víckrát :-) zajímavé ;)

01.04.2015 - 11:07

23(2.)
pěkné moc ;)

31.03.2015 - 20:39

5(5.)
někdy je život nekonečník :-)

31.03.2015 - 20:38

22(1.)
sakra ta se mi líbí, taková žebrácky bezstarostná ;)