![]() |
komentáře uživatele :
když si vzpomenu co jsem já psal v 17ti :)
piš a časem ta prvoplánovost zmizí (tedy já píšu už 25 let a .... ;)
piš a časem ta prvoplánovost zmizí (tedy já píšu už 25 let a .... ;)
Jiří Turner: vím, ale jde mi spíš o obsach, formu musím ladit. Nejsem básník, je si tak píšu na papír myšlenky :-) A tobě díky za rady a kritiku ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 3» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o Ludmil Elis Quo :Jeho díla znám ze saspi zátočin a moc se mi líbí... Hlavně poesie.. :-)


